Sobotní mač v Uherském Brodě, který v tabulce zaujímá beznadějně poslední pozici, nebyl pro Přerovany žádnou procházkou růžovým sadem. Pět minut před koncem totiž bylo vyrovnáno, domácí navíc měli obrovskou šanci jít do vedení. Příležitost zlikvidoval gólman Night Birds Dohnal, hosté tak mohli rozhodnout dvě a půl minuty před koncem zásluhou Ondřeje Lechijka.

IHC Uherský Brod – IHC Night Birds Přerov 3:4 (1:2, 1:1, 1:1)

Branky a nahrávky: 9. Kotačka (Šiller), 23. P. Vaněk (Mrázik), 43. Šiller – 6. Školoud (Vaněk), 12. Hanák, 19. Vaněk (Ditrich), 46. Lechijek.

Přerov: Dohnal – Lechijek, Běhal, Kočara, Školoud, Hanák, Janěk, Ditrich, Herman.

V neděli viděli diváci v Přerově brankové hody. Brňané jakožto lídr tabulky a extraligový mistr z roku 2013 předvedli atraktivní ofenzivní hru. Night Birds nezůstali v útoku pozadu, nakonec ale prohráli o čtyři branky 8:12. Hosté na Přerov vlétli, první čtvrtinu vyhráli vysoko 6:1. Domácí se ale ve druhé dvanáctiminutovce zvedli a snížili na rozdíl dvou branek. Brno si však zbytek souboje pohlídalo a odjelo s nejvýhodnější možnou pozicí pro play-off.

IHC Night Birds Přerov – Mission Roller Brno 8:12 (1:6, 4:1, 2:2, 1:3)

Branky a nahrávky: 1. Školoud (Hanák), 15. Vaněk (Hanák), 18. Vaněk (Hanák), 21. Ferenc (Lechner, Běhal), 22. Ditrich (Vaněk, Hanák), 26. Vaněk, 30. Vaněk (Hanák, Ditrich), 47. Hanák (Ditrich) – 1. Brzobohatý (Obdržálek), 1. Vorel (Brzobohatý), 2. Kazlepka (Skácel, Rosendorf), 3. L. Skácel (Kachlík, R. Skácel), 7. L. Skácel (Strýček), 10. L. Skácel (Rosendorf, Krejčiřík), 19. L. Skácel (R. Skácel, Vorel), 28. Strýček (Vorel), 32. Rosendorf (Strýček), 40. Rosendorf (Kazlepka, Krejčiřík), 44. Rosendorf (Vorel, Brzobohatý), 46. Krejčiřík (Kazlepka).

Přerov: Dohnal – Kočara, Ferenc, Vaněk, Hanák, Ditrich, Školoud, Lechner, Běhal.