Finále mezi Slavií Praha a Karvinou se vykrystalizovalo dle očekávání. Sobotní duely semifinále oba celky jasně vyhrály, Slavia si poradila s Litvínovem 9:0, Karviná přešla hladce přes Cherokees Brno 14:1. Rozhodnutí o cenných kovech bylo na programu v neděli.

Ve finálovém duelu měly nakonec navrch Slávistky, které sice ještě v první třetině na brankářku Karviné Škodovou nevyzrály, hned při vstupu do druhé periody už ale vstřelily díky Patočkové úvodní branku. Karviná se ještě dočkala vyrovnání v 31. minutě, jenže ve 35. minutě se trefila za Slávii Lédlová a gólem do šatny poslala Karvinou do kolen Vanišová. Poslední část hry patřila hráčkám z Prahy, Lédlová přidala svou druhou branku, Patočková dokonce završila hattrick. Pražanky tak vybojovaly pohár pro mistra republiky díky výhře 6:1.

V souboji o třetí místo se ze zisku bronzu radovaly hráčky Litvínova, které si poradily s Brnem jednoznačně 13:3.

HC Slavia Praha – S.K. Karviná 6:1 (0:0, 3:1, 3:0)

Branky a nahrávky: 21. Patočková (Vanišová), 35. Lédlová (Patočková), 40. Vanišová, 42. Patočková (Vanišová), 54. Lédlová (A. Jůzková), 54. Patočková (Lédlová) – 31. Přibylová (Kaplanová).

Rozhodčí: Celarová – Štefková, Štreitová. Vyloučení: 9:10. Využití: 1:0. Střely na branku: 38:14. Diváci: 823.

Slavia Praha: Ramajzlová – Cornová, Erbenová, Lásková, Brotánková, Zedníková, Kosinová – Patočková, Nováková, M. Jůzková, Mašková, Bucifalová, Vanišová, Lédlová, A. Jůzková, Forejtová, Chadimová, Nárožná. Trenér: Karel Manhart.

Karviná: Škodová – Výtisková, Kosellková, Kovářová, Hudečková, Duroňová, Zíková – Hymlárová, Walicová, Lerchová, Němcová, Vozdecká, Kytková, Kaplanová, Přibylová, Sadilková. Trenér: Josef Štoudek. (něm)