Zájem o lístky byl obrovský, v 9 hodin se v prodejně Diskont otevřelo a v 5 odpoledne už byly všechny prodány.

„Zájem byl šokující, takový nával jsme nepředpokládali. Za chvíli bylo všechno vyprodáno. Jsme za to rádi a za zájem děkujeme,“ řekl Lubomír Svoboda, marketingový manažer HC ZUBR Přerov.

Po osmi hodinách tak byly tři tisícovky lístků pryč. Respektive tedy 2900, jelikož 100 lupenů putovalo ještě do Třince. Takový zájem nikdo nepředpokládal. Proto se vedení snaží všem těm, na které už lístky nezbyly, zprostředkovat zápas v přímém přenosu na internetu.

„Jednáme s firmou, která by nám mohla obstarat přímý přenos i s komentářem na internetu. Více informací k tomu ale zatím nemám. Pozorně tedy sledujte naše webové stránky, kde se vše včas dozvíte,“ přichází Svoboda s novinou.

Co by však měli všichni přítomní na utkání vědět, že lístky nejsou na určité místo, takže kdo dřív přijde, ten si sedne. Kapacita přerovského zimáku skýtá dva tisíce míst k sezení a tisícovku na stání.

A druhou, snad ještě podstatnější informací je, že ten, kdo opustí prostor zimního stadionu, se už zpět nedostane, jelikož mu platnost vstupenky propadne.

Utkání nejbohatšího ruského klubu s mistrovským Třincem se tedy odehraje před zaplněnými ochozy a určitě ve skvělé atmosféře. Tomu všemu ještě bude předcházet doprovodný program od 15 hodin před zimním stadionem.

„V případě příznivého počasí chystáme před zápasem sportovně zábavné odpoledne. Vše se bude odehrávat na parkovišti před zimákem, kde bude postaven stan pro autogramiádu ruských hráčů a možná i některých třineckých. Pro děti chystáme skákací hrady, skluzavky, soutěže o drobné ceny ve střelbě na branku s gólmanem, slalom s hokejkou mezi kužely a tak dále,“ pověděl Svoboda.

Tento doprovodný program by měl trvat do 17 hodin a poté se již otevřou brány zimního stadionu.

Kvůli doprovodnému programu budou na přilehlých komunikacích dopravní změny. Od Penny Marketu nahoru (ulice U Hřbitova) bude silnice průjezdná pouze jedním směrem, a to k zimnímu stadionu a po obou stranách budou místa ke stání. Od haly se poté bude odjíždět po ulici Petřivalského.