Meo arénu rozproudí Novák a Zubři vyzvou k odvetě Porubu

Přerov – Semifinálové série play off druhé ligy pokračují v neděli druhými zápasy. První konfrontaci Přerovští prohráli, byť jen těsně 2:1, a jdou tedy do nové bitvy s jasným odhodláním soka pokořit.

8.3.2014 5

Fanoušci Zubrů. Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Jan Pořízek

Úvodní vzájemný souboj, jenž se odehrál na ledě Poruby, přinesl kvalitní zápas, který rozhodně nemohl diváky nudit. Zubři se ujali vedení, ale soupeř dokázal ve druhém dějství skóre srovnat a ve třetí třetině dát i rozdílový gól, který nakonec byl tím vítězným.

Výhoda je tedy na straně Slezanů, ale to tak modrožlutá družina nechce nechat. „Jestli chceme postoupit do finále, což samozřejmě chceme, tak musíme vyhrát třikrát. Zatím je série 1:0 pro Porubu a vše je otevřené. Pro úspěch uděláme maximum," zdůraznil Vladimír Kočara, trenér Zubrů.

Marketingový manažer HC ZUBR Přerov Lubomír Svoboda potvrdil, že na samotný zápas je připraven bohatý doprovodný program. „Fanoušci si mohou pět minut před začátkem utkání zazpívat s Pavlem Novákem písničku Pihovatá dívka. V první přestávce si na ledě zahrají přerovské hokejové naděje," poznamenal.

„Vstupné bude šedesát korun. Prosíme fanoušky, aby měli u sebe drobné, ideálně akorát na zaplacení a zároveň, aby přišli na stadion včas. Před vstupem bude postavena ještě jedna mobilní pokladna a bude otevřen i třetí vstup na zimní stadion," doplnil Svoboda.

Druhý duel semifinálové bitvy mezi Přerovem a Porubou odstartuje v neděli od 17 hodin. Přijde i vy podpořit Zubry!

Autor: Jaroslav Pazdera

8.3.2014 VSTUP DO DISKUSE 5

Přerovští Zubři. Ilustrační foto

Po vyrovnání studená sprcha. Zubři v závěru ztratili duel ve Frýdku

Šéf ANO Andrej Babiš a lídr SPD Tomio Okamura na tiskoých konferencích k volebním úspěchům
19

Převrat na Přerovsku: triumf ANO a Okamury, debakl ČSSD

Toto jsou vaši noví poslanci z Olomouckého kraje

Podívejte se, kteří poslanci budou po volbách v parlamentu zastupovat Olomoucký kraj.

Lídra Záchu přeskočila do sněmovny "trojka" z Olomouce, mimo zůstal i Nekl

Lídr ODS Michal Zácha v Olomouckém kraji, který pochází z Přerova, nakonec v Poslanecké sněmovně neusedne.

Jak volila velká města v Olomouckém kraji? Na bedně se liší

Zatímco hnutí ANO jednoznačně triumfovalo i ve všech velkých městech Olomouckého kraje, na dalších příčkách už jsou mezi hlavními centry regionu rozdíly.