Právě proto se v úterý spouští předprodej vstupenek na dlouho očekávané utkání. Lístky si můžete zakoupit od 8 do 12 a od 13 do 17 hodin v Copy centru Diskont na Jiráskově ulici.

Zbytek vstupenek pak bude připraven na pokladně zimního stadionu, která se otevře zítra dvě hodiny před zápasem, tedy v 16 hodin. Poté už je pro návštěvníky připraven předzápasový doprovodný program.

Než začnou hokejisté poprvé brázdit prvoligový led, je pro fanoušky připraven i speciální předzápasová show. Po otevření pokladen bude od 16.15 hodin před branami stadionu hrát domácí kapela Spocená uklízečka.

Připraveno je i občerstvení. MEO Aréna pak bude zpřístupněna od 17 hodin.

Lákadlem na předzápasový program je také slavnostní představení nových dresů Zubrů, které zažijí ještě před utkáním svůj křest.

Poté už nic nebude bránit startu nové sezony, domácímu utkání proti Kadani, které začne v 18 hodin. Přerovský fanklub se ovšem nechystá pouze na domácí zápasy.

Již tradičně budou pro zájemce vypraveny autobusy také na kluziště soupeřů.

V sobotu vyrazí dva autobusy s fanoušky do Třebíče. Jeden je již zaplněn, zájemci o místa v tom druhém se mohou hlásit v diskuzi na webu www.meofans.com.