Vsetín/Přerov /AKTUALIZOVÁNO/ – Čtvrté utkání čtvrtfinálové série Přerova se Vsetínem rozhodlo o postupujícím do semifinále play-off. Stali se jím přerovští Zubři, kteří v úterý zvítězili na Lapači a celou sérii tak vyhráli 3:1 na zápasy. V semifinále východní skupiny druhé ligy na ně čeká rozjetý Hodonín.

16.3.2010 3

ve čtvrtém zápase čtvrtfinále play off Vsetín (červené dresy) doma podlehl Přerovu a sezona pro něj skončila. Foto: DENÍK/ Marek Havran

VHK Vsetín – HC ZUBR Přerov 2:5 (2:1, 0:2, 0:2)

Valaši zahájili zápas velkým tlakem a Tihlář musel předvádět své umění hned od prvních minut. A když už se Zubři ve 3. minutě poprvé probojovaloi před Plška, obrovská chyba v jejich obraně vedla k sólovému úniku Knebla. Ten zamířil mezi Tihlářovy betony a otevřel skóre. V páté minutě, sekundu po skončení přerovského oslabení, zpoza branky přihrával Finsterle do prostoru mezi kruhy a Hrňa zvyšoval na 2:0.

Přerov se dokázal gólově prosadit v 16. minutě v přesilové hře. Vlčkovu střelu po buly možná tečoval některý z domácích hráčů, a tak se poprvé měnilo skóre i na straně hostů.

Do poloviny utkání už bylo vyrovnáno. Ve 26. minutě Ditrich našel Palu, ten měl čas si najet i do vhodné střelecké pozice a nekompromisně z kruhů srovnal na 2:2.

Obrovským jásotem poté vybuchl sektor hostů, ve 33. minutě. Při přečíslení dvou na jednoho si Ditrich dobře poradil s obráncem, přesně našel volného Sedláka, a ten střelou pod břevno poslal Zubry do zaslouženého vedení.

Tihlář zlikvidoval trestné střílení

V úvodu třetí třetiny měli domácí jedinečnou šanci na vyrovnání, když bylo proti Zubrům nařízeno trestné střílení.

K němu se postavil Hrňa, ale na Tihláře si nepřišel.

V 50. minutě prostřelil Plška ze sólového úniku Ditrich, zvýšil na 4:2 a semifinále se Zubrům už značně přiblížilo. Tlak domácích definitivně pohasl přesně 200 sekund před koncem. Sudí vyloučil vsetínského Knebla a po dalších 32 sekundách zakončil pěknou akci Zubrů střelou po ledě do prázdné Plškovy klece Sedlák a upravil na konečných 5:2.

Statistiky

Branky: 3. Knebl, 6. Hrňa (Finsterle, Kapr) – 16. Vlček, 26. Pala (Ditrich), 33. Sedlák (Ditrich), 50. Ditrich, 58. Sedlák (Faltýnek, Kolář).

Vyloučení: 9:8 navíc Faltýnek (Přerov) 10 minut osobní trest. Využití: 1:2. Střely: 42:39. Buly: 37:45. Diváci: 2113. Průběh utkání: 2:0, 2:5.

Sestavy

VHK Vsetín: Plšek – Šimek, Finsterle, J. Tesařík, Matula, Knebl, Farda, Vodák, Klabačka, Kozák, D. Tesařík, Kapr, Hrňa, Vaněk, Mikeš, Vítek, Ašer, Zavrtálek, Sýs.

HC ZUBR Přerov: Tihlář – Pala, Faltýnek, Vlček, Pavlas, Osina, Halouska, Novák, J. Ferenc – Kolář, Sedlák, Ditrich, Coufal, Hanák, Martinák, Menšík, Venkrbec, Goiš, Kohút, Sprušil, Málek.

Přerovští hokejisté tak zvítězili ve čtvrtfinálové sérii 3:1 na zápasy a nyní už se soustředí na semifinále, kde narazí na rozjetý Hodonín. Série s Drtiči začíná v neděli v Hodoníně.

KAREL PETR

16.3.2010 VSTUP DO DISKUSE 3

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Pomocníci v kuchyni 14 900 Kč

Pomocníci v kuchyni Pracovníci přípravy jídel v zařízeních rychlého občerstvení. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14900 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Požadavek:, znalost vaření a přípravy asijské kuchyně, , Zájemci se mohou hlásit:, - zasláním životopisu (CV) na e-mail: milanfood@yahoo.com, , Místo výkonu práce: Golden Riviera Investment s.r.o., Zámecká č.p. 97, 753 01 Hranice 1. Pracoviště: Golden riviera investment s.r.o., Zámecká, č.p. 97, 753 01 Hranice 1. Informace: Phuong Nguyen, .

Výroba - Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků 21 000 Kč

Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků Pracovník střediska povrchových úprav - lakýrník - obsluha tryskače. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 21000 kč, mzda max. 23500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Nástup možný IHNED., , Náplň práce: , příprava dílů na povrchovou úpravu; obsluha tryskacího boxu; obsluha lakovací kabiny, , Požadavky:, Praxe v oboru vítána, odborné zaškolení zajištěno, , Nabízíme:, stravenky; příspěvek na dopravu; individuální benefity, , Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - pan Milan Potyš:, - zasláním životopisu (CV) na e-mail: gess@gess.cz;, - telefonicky (06,30 - 15,00hod.) na čísle 602 333 367;, - osobně (07,00 - 14,00hod.) na adrese místa výkonu práce, , Místo výkonu práce: GESS-CZ, s.r.o. - pracoviště Rouské, Rouské č.p. 80, 753 53 Všechovice. Pracoviště: Gess-cz, s.r.o. - pracoviště rouské, 753 53 Všechovice. Informace: Milan Potyš, +420 602 333 367.

Řemeslné práce - Řemeslné práce Truhlář 18 000 Kč

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech Stolař, truhlář a příbuzné profese. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 23000 kč. Volných pracovních míst: 2. Poznámka: Nástup možný IHNED., , Požadavky:, manuální zručnost, nepožadujeme vyučení v oboru. Jedná se o fyzicky namáhavou práci., , Nabízíme:, prémie, podnikové stravování, zvláštní odměny., , Zájemci se mohou hlásit:, - zasláním životopisu (CV) na email: ondrouskovapetra@seznam.cz;, - telefonicky (po - pá, 8,00 - 18,00 hod.) na čísle 739 674 227 - Petra Ondroušková nebo 777 306 894 - Martin Ondroušek;, - osobně na adrese: Vítonice č.p. 75 nebo Paršovice č.p. 131. Pracoviště: Martin ondroušek - pracoviště paršovice, 753 55 Paršovice. Informace: Petra Ondroušková, +420 739 674 227.

Služby - Služby Uklízeč, uklízečka 14 330 Kč

Uklízeči a pomocníci ve zdravotnických a sociálních zařízeních Uklízeč/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14330 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náplń práce:, Vykonávání pomocných prací ve zdravotnickém provozu a úklid s použitím předepsaných čistících a dezinfekčních prostředků včetně mechanizačních prostředků domova., , Požadavky:, Nutné očkování proti virové hepatitidě typu B., znalost čistících a dezinfekčních prostředků, používání osobních ochranných oděvů a pomůcek, základních předpisů o dezinfekci a hygieně jak osobní, tak i pracoviště a postup při manipulaci se zbytky jídel a s infekčním materiálem., , Nabízíme:, podnikové stravování, , Zájemci se mohou hlásit:, - zasláním životopisu (CV) na e-mail: pam@domovrokytnice.cz. Pracoviště: Domov na zámečku rokytnice, příspěvková organizace, 751 04 Rokytnice u Přerova. Informace: Karel Horký, +420 581 278 034.

Fotbalisté 1. FC Viktorie Přerov (v bílém) proti FC Heřmanice Slezská

Další prohra. Viktorku srazil hattrick v prvním poločase

Krajský přebor na videu

Krajský přebor na VIDEU! Podívejte se na sestřihy 2. kola

Vyberte GÓL 2. kola! Tady jsou nejhezčí trefy Krajského přeboru

VIDEO, ANKETA / Další kolo olomouckého krajského přeboru přineslo pohledné trefy a tradiční hlasování o nejhezčí trefy fotbalistů této soutěže. Vyberte nejkrásnější branky 2. kola. Tři góly a anketa uvnitř.