Ten je mimo hru na 2 - 3 týdny kvůli zlomenému prstu na pravé ruce. Jeho místo tedy zaujalZdeněk Krejčí, jenž ovšem od Bobrů dostal šest branek a Přerov tedy odjel s prázdnou.

HC Bobři Valašské Meziříčí - HC ZUBR Přerov 6:3 (2:1, 2:1, 2:1)

Vstup do utkání se lépe povedl domácímu celku, za který se v sedmé minutě trefil Tatarčík. Přerovská odpověď však přišla záhy, když se prosadil Hruška.

Byli to ale domácí, kteří šli do kabin s jednobrankovým náskokem - v šestnácté minutě se zapsal do listiny střelců Ašer. Po změně stran neuběhly ani dvě minuty a Bobři již vedli 3:1 zásluhou Tesaříka.

Meo se ale nevzdávalo a na rozdíl jediné branky snížil Kolář po Sprušilově asistenci. Na to se však nemohl dívat Ašer, který se trefil podruhé v utkání - 4:2.

Závěrečné dějství začalo přesně tak, jak skončila druhá třetina, trefou Ašera, jenž tak dovršil hattrick. Ve čtyřiapadesáté minutě přesně zamířil Ditrich a snížil na rozdíl dvou branek. Bobři ale kontrolovali utkání a na cestu Zubrům ještě „přibalili“ šestý gól v poslední minutě utkání.

Branky Přerova: 8.27 Hruška, 34.10 Kolář (Sprušil, Faltýnek), 53.13 Ditrich (Pala).

„Utkání se nám vyloženě nepovedlo. Museli jsme trochu šachovat s obranou, protože Pavel Rajnoha dostal virózu.V brance nastoupil Krejčí a nechytal špatně, ale tým mu v určitých chvílích prostě nepomohl. Dnes to celkově nebylo dobré,“ konstatoval po utkání Radoslav Svoboda, kouč přerovských hokejistů.

Napravit reputaci si mohou Zubři již v neděli 20. ledna, kdy na domácím kluzišti přivítají od 17 hodin brněnskou Techniku, jejíž dres obléká přerovskému publiku dobře známý Tomáš Martinák.