Před novou sezonou se jemu a týmu kolem něj podařilo ustálit vedení i udržet kádr, který má za sebou tolik úspěšnou nováčkovskou sezonu ve WSM lize. „Jsem rád, že se management skládá z lidí, kteří mají k Přerovu hodně blízko," prozradil Tomáš Pluháček v rozhovoru pro Deník.

Příprava se pomalu chýlí ke konci, jak jste s ní spokojen?
Jsem přesvědčen, že se nám povedlo přivést pro přípravu velmi kvalitní týmy. Nikdo by před dvěma lety určitě nečekal, že tady přípravu bude hrát Kometa Brno nebo polský mistr. I to je důkaz toho, že hokej tady jde nahoru. Také jsem moc rád, že se nám podařilo zorganizovat první ročník Zubr Cupu. Já ale nevidím přípravu důležitou kvůli výsledkům, ale hlavně kvůli tomu, aby se ukázali noví a mladí hráči a trenér měl možnost většího výběru pro ligové zápasy.

Kádr zůstal prakticky pohromadě, bylo to záměrem?
Ano, naším cílem bylo udržet kádr z loňska, protože šesté místo bylo úspěchem i díky kabině, která táhla za jeden provaz. Přichází vlastně jen dvě posily. Přerovský rodák Karel Plášek a Luboš Horčička, který posílí pozici brankáře.

Tým by měl být poměrně silný, jaké jsou ambice pro novou sezonu?
Říká se, že druhá sezona je pro nováčka nejtěžší. Dá se s tím souhlasit. Naším cílem je desáté místo – nehrát play-out. Uvidíme, kam až se dostaneme. Co považuji za důležité, je, že se nám daří zachovat si přízeň fanoušků. Prodali jsme už kolem sedmi set permanentek, což je o sto padesát víc než v minulém roce. Věřím také, že si udržíme i druhé místo v návštěvnosti WSM ligy.

Jak probíhala jednání s Lubošem Horčičkou?
Jak to vypadá s Romanem Pšurným?
Chystají se novinky v MEO Aréně?
KOMPLETNÍ ROZHOVOR S TOMÁŠEM PLUHÁČKEM
ČTĚTE V PÁTEČNÍM TIŠTĚNÉM VYDÁNÍ TÝDENÍKU NOVÉ PŘEROVSKO!