První jmenovaný přišel do Přerova před právě končící sezonou a po ne úplně přesvědčivém startu se ke skvělým výkonům rozehrál v druholigovém Šumperku. V závěru sezony a play-off patřil 21letý Slovák k důležitým postavám zubří ofenzivy.

Hokejisté Přerova padli doma s Porubou 3:4. Richard Nemec
Hattrick a asistence. Nemec za Šumperk válí: Start u Zubrů jsem nezvládl

„Ríša Nemec hlavně v závěru předvedl, co v něm je. Věříme, že to naplno prokáže příští sezonu a bude se nadále zlepšovat,“ uvedl pro klubový web Zubrů sportovní manažer Pavel Hanák.

Dvacetiletý Hradil byl nejproduktivnějším hráčem extraligové juniorky Přerova, které pomohl k záchraně. V 57 zápasech nasbíral 60 kanadských bodů (27+33). V Chance lize naskočil pětkrát, 14 startů pak zapsal v druholigové Opavě s bilancí 1+4.

„Svými výkony a body táhl naši juniorku. Když naskočil za áčko, ukázal, že může být přínosem. Teď už jej čeká trvalý přechod do A-týmu, ale věříme, že to zvládne a naplno se usadí v základní sestavě,“ řekl Pavel Hanák.

Kdo další zůstává

Smlouvu na další sezonu podepsali už dříve také obránce Robert Černý, útočníci David Březina, Lukáš Chludil, Daniel Indrák, Antonín Pechanec a Roman Pšurný.

Kontrakt pro další ročník měl i Michal Postava, ten však dostal zajímavou extraligovou nabídku a Zubři jej pustili do vyšší soutěže.

Předkolo play-off hokejové Chance ligy mezi HC Dynamo Pardubice B a HC Zubr Přerov. Druhý zápas.
FOTO: Zubři přežili infarktový zápas. Hromadná bitka v závěru