Goiš v movemberovském duelu oholil Kladno o body v poslední vteřině!

Fanoušci v přerovské MEO Aréně zažili něco neuvěřitelného. Při vší úctě ke skvěle zorganizované akci k začínajícímu Movemberu, sobotní duel s Kladnem překonal nejen veřejnou úpravu knírů na stadionu, ale také zatím veškeré zápasy Přerovanů v této sezoně. Zubři zvítězili 4:3 gólem Jiřího Goiše v magickém čase 59:59.

5.11.2017

Hokejisté HC Zubr Přerov proti Kladnu (4:3).Foto: Deník/Jan Pořízek

Vzpomínáte? Poslední duel roku 2015, Přerov ve vyrovnaném souboji remizuje s Kladnem 4:4. Jenže dvě vteřiny před koncem nešťastně inkasuje na 4:5, nakonec byl bez bodu. O necelé dva roky později přišla na řadu dokonalá odplata. Goiš opět dokázal, že když už se trefí, stojí to za to. Tentokrát dokonal v poslední vteřině neskutečný obrat domácích, kteří ještě v závěru druhé třetiny prohrávali 1:3.

„Cítili jsme, že v tom týmu je síla a i takové zápasy můžeme otáčet. Byla parádní atmosféra, výborný zápas. Šlahy (Jakub Šlahař, pozn. red.) mi to dal mezi kruhy. Já jsem střílel z první nahoru. Gól jsem měl takto dát už v první třetině, kdy mi Kuba takto výborně taky nahrál. Naštěstí to vyšlo v poslední vteřině,“ pochvaloval si autor rozhodující trefy utkání.

Zubři šli už ve čtvrté minutě utkání do vedení, když se po přečíslení dva na jednoho trefil Jakub Šlahař. Jenže Rytíři odpověděli hned vzápětí a zásluhou Redlicha, Kružíka a Pekra vedli v závěru druhého dějství už 3:1.

„Musím říct, že jsem v to už moc nevěřil. Do utkání jsme nevstoupili dobře, první třetina byla z naší strany bojácná. Něco málo jsme si k tomu v kabině řekli. Že s takovým výkonem Kladno nemůžeme porazit a nemůžeme mu ani konkurovat. Od druhé třetiny se náš výkon postupně zvedal, až vygradoval v posledních deseti minutách zápasu,“ hodnotil přerovský trenér Kamil Přecechtěl.

Nejprve přišla na řadu gólová teč Milana Procházky ve 39. minutě. Ta dala domácím velkou sílu do závěrečné dvacetiminutovky, což jen podpořili výborní fanoušci v MEO Aréně.

„Fanoušci nás vybičovali k obratu. My jsme je chtěli dostat do zápasu a trošku rozbouřit arénu nějakým tlakem v útočném pásmu nebo vyhraným soubojem. To si myslím, že se povedlo,“ popisoval Jiří Goiš.

Vyrovnání na 3:3 obstaral z další teče v 51. minutě Matouš Kratochvil. Už v tu chvíli byl přerovský zimák na spadnutí. Co se dělo vlastně souběžně se zazněním závěrečné sirény, si asi dovedete představit. Jirka Goiš má zkrátka nejspíš patent na důležité branky.

„Dal jsem už i nějaké branky třeba v play-off, nevím, jestli to je gól kariéry. Důležité je, že jsme vyhráli za tři body, protože tabulka je strašně vyrovnaná,“ pousmál se přerovský útočník.

Zubři jsou v tabulce o skóre pátí za Slavií, Kladno porazili potřetí ze tří posledních vzájemných duelů a třikrát v řadě zapsali plný bodový zisk na domácím ledě.

HC Zubr Přerov – Rytíři Kladno 4:3 (1:2, 1:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 4. Šlahař (Goiš, Malina), 39. Procházka (Pala, Berger), 51. M. Kratochvíl (Dvořák, Zbořil), 60. Goiš (Šlahař, Sýkora) – 7. Redlich (Kružík), 19. Kružík (Redlich), 31. Pekr (Štindl, Přikryl).
Rozhodčí: Barek, Dědek – Maštalíř, Špringl. Vyloučení: 1:2. Využití: 0:1. Diváci: 2348.

Přerov: Šimboch – Malina, Chmelíř, Novotný, Čáp, Pala, Zbořil – Goiš, Sýkora, Šlahař – Procházka, Pšurný, Berger – Plášek, Dvořák, M. Kratochvíl – Gago, Václavek, Navrátil. Trenéři: Kamil Přecechtěl, Petr Dočkal.

Kladno: Cikánek – Hořava, Repe, Zelingr, Štich, Kehar, Štindl – Redlich, Kaut, Kružík – Kloz, Machač, Tůma – Strnad, Přikryl, Pekr – Zikmund, Kubík, Bláha. Trenéři: Miloslav Hořava, Pavel Patera.

5.11.2017 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 32 000 Kč Řidiči tahačů Řidič MKD. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Neurčeno, úvazek: . Mzda min. 32000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: Požadavky: ŘP sk. C + E, praxe alespoň půl roku. Své životopisy zasílejte POUZE na výše uvedený email!. Pracoviště: Spex, spol. s r.o. - provozovna, Mlýnská, č.p. 229, 751 03 Brodek u Přerova. Informace: Rostislav Spáčil, . Gastronomie - Gastronomie Kuchař/pizzař 18 240 Kč Kuchaři (kromě šéfkuchařů) Kuchař/ka. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18240 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Práce v sobotu i neděli. , , Požadavky:, Vyučení v oboru kuchař/ka, praxe ve školním, dietním a závodním stravování vítána. Praxe min 5 let v oboru kuchař/ka. Vyžadujeme ochotu, komunikativnost, vysoké pracovní nasazení, odolnost vůči stresu, schopnost pracovat ve velkém kolektivu, loajálnost, samostatnost., , Zájemci se mohou hlásit:, - zasláním životopisu (CV) poštou nebo na e-mail: asistentka@zssprerov.cz,, - telefonicky na čísle 725 571 646 nebo 581 701 551- paní Helena Vaňková. Pracoviště: Zařízení školního stravování přerov, kratochvílova 30 - pracoviště přerov, Kabelíkova, č.p. 3217, 750 02 Přerov 2. Informace: Helena Vaňková, +420 581 701 551. Řemeslné práce - Řemeslné práce Švadlena 17 000 Kč Švadleny, šičky, vyšívači a pracovníci v příbuzných oborech Švadlena. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 17000 kč, mzda max. 20000 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Pracovní doba 6,00 hod - 14.30 hod.., , Nabízíme: , Osobní ohodnocení, stravenky, práce v čísté, nově rekonstruované dílně. , , Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - paní Helena Skřičková:, - zasláním životopisu (CV) na e-mail: skrickova@ardon.cz;, - telefonicky (pracovní dny od 06,00 do 14,30hod.) na čísle 581 250 061;, - osobně na adrese místa výkonu práce, , Místo výkonu práce: ARDON SAFETY s.r.o., Tržní č.p. 2902/14, 750 02 Přerov 2. Pracoviště: Ardon safety s.r.o., Tržní, č.p. 2902, 750 02 Přerov 2. Informace: Helena Skřičková, +420 581 250 061. Technika a elektrotechnika - Technika a elektrotechnika Operátor strojů a 18 000 Kč Obsluha strojů a zařízení na betonové výrobky Obsluha výrobní linky - výstupní kontrola. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Nepřetržitý provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 30000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Pracovní náplň:, výstupní kontrola a třídění výrobků., , Požadavky:, praxe ve výrobní společnosti výhodou; průkaz jeřábníka, vazače nebo řidiče motorového VZV výhodou; dobrý zdravotní stav., , Nabízíme:, Závodní stravování nebo stravenky, pravidelné čtvrtletní prémie stabilizační a motivační povahy., , Zájemci se mohou hlásit:, - zasláním životopisu (CV) na email: radek.vacula@presbeton.cz. Pracoviště: Presbeton nova, s.r.o. - pracoviště slavíč, 753 61 Hranice 4. Informace: Radek Vacula, +420 581 616 236.

Krajský přebor na videu

Krajský přebor na VIDEU! Podívejte se na sestřihy 7. kola

Hokejisté Prostějova (v černém) proti Přerovu
59

Výpomoc v brankovišti Klouček: Na začátku byla trošku nervozita

Viktorka se lepší, ve Frýdlantu ale opět padla. Už to musíme zlomit, věří kouč

Ani napoosmé to nevyšlo. Fotbalisté Přerova stále čekají na první divizní výhru, jejich výkony přitom mají vzestupnou tendenci. Na půdě aktuálně už druhého týmu soutěže ve Frýdlantu nad Ostravicí prohráli nejtěsnějším možným rozdílem 0:1.

Dětmarovice s exligovými hráči na Kozly neměly, dostaly čtverku

FOTOGALERIE / Po nejhorším výkonu v dosavadním průběhu divize se dokázali rychle oklepat a na domácím hřišti v obměněné sestavě opět zvítězit.

Zubři sestřelili Kadaň v první třetině a už jsou druzí!

Skvělá první třetina, poté už pohodlné vítězství. Hokejisté Přerova proti Kadani potvrdili roli favorita a na domácím ledě zvítězili 5:0. V tabulce Chance ligy se tak posunuli na druhou příčku, přitom mají o zápas méně než většina jejich konkurentů.