Sezona 2012–2013 je minulostí. Její základní část jste vyhráli, ale v play off jste zůstali před branami finále. Lze tedy sezonu hodnotit jako úspěšnou?

Po té první čtvrtině, kdy jsme se pohybovali v půlce tabulky, se spíše mančaft teprve dával dohromady. Zkoušeli jsme různé herní varianty a složení formací. Fungovalo to. Bylo samozřejmě skvělé, že se nám podařilo vyhrát poprvé základní část, byl to takový chutný dort. Ale bohužel se nám nepodařilo položit tu pomyslnou třešničku v podobě účasti ve finále.

Přitom play off jste rozehráli velmi nadějně…

Je pravda, že jsme první kolo přešli bez ztráty kytičky. Bohužel jsme opět narazili na Karvinou, která s tím přibývajícím časem poskládala téměř takový kádr, kterým se prezentovala loni. I svými výsledky potvrzovala, že bude patřit k těm nejsilnějším týmům. S Moravcem v čele, Ivanem a výborným střelcem Lukou byli opravdu silní. Bohužel se jim navíc do série s námi rozchytal gólman, který nebýval až tak velkou oporou. S náma jim to všechno sedlo. Bohužel nás i nakonec znovu vyřadili, a to samozřejmě bylo velké zklamání. Finále by si náš mančaft i fanoušci zasloužili. Bohužel to nevyšlo.

KOMPLETNÍ ROZHOVOR NALEZNETE V PÁTEČNÍM NOVÉM PŘEROVSKU 17. 5. 2013