Přerovští Meofans se rozhodli zahájit play-off stejně jako před rokem, a tak na první utkání čtvrtfinálové série pořádají společný pochod městem, kterým chtějí hokejistům poděkovat za uplynulou část sezony. Vychází se v 16 hodin z náměstí T. G. Masaryka.

Fanoušci přerovských hokejistů se na play-off těšili celý měsíc, kdy se hrála nadstavbová část soutěže, ale na soupeře pro čtvrtfinále si museli počkat až do poslední chvíle. Ovšem stálo to za to! Jejich soupeřem totiž bude odvěký rival z Prostějova.

Po roce se tak v Přerově znovu odehraje vynikající čtvrtfinále, které by tentokrát mělo přilákat snad ještě více diváků, než tomu bylo vloni se Vsetínem.

Padne divácký rekord?

Hokejový stánek bude znovu praskat ve švech, protože do zubřího doupěte zavítá i velký počet fanoušků soupeře. Přerovští příznivci si přejí zaútočit na dosavadní návštěvnický rekord po rekonstrukci stadionu, který činí 2750 diváků a je platný od předloňského září, kdy se opravená hala zápasem s Valašským hokejovým klubem Vsetín otevírala. Podaří se to? I vy k tomu můžete pomoct!

Také letos budou fanoušci hokejových Zubrů zahajovat play-off na náměstí T. G. Masaryka přímo v centru města. Odtud pak úderem čtvrté hodiny odpolední společně vyrazí na první čtvrtfinálové derby. Pochodem ulicemi města chtějí fanoušci poděkovat celému týmu HC ZUBR Přerov za uplynulou část sezony. Průvodu městem se může zúčastnit každý. (an)