Nové cvičiště za stadionem je z hlediska posilování velmi kvalitní.

„Je zaměřené nejen na sílu horních končetin, ale komplexně i na všechny partie horního části těla. Hráči jsou v sezóně hlavně na ledě, takže to lze tady kompenzovat. Zde si procvičí všechny svaly," zmínil asistent Lubomír Václavíček, který spolu s hlavním trenérem Pavlem Sedlákem na své svěřence dohlížel.

Tréninku se zúčastnila většina hráčů z A-týmu, ke kterým se připojil také Karel Plášek, jenž hájí dres prvoligového Šumperku. Ústřední pozornost byla však upřena na fanoušky, kteří trénink zvládli obstojně.

„Chtěl jsem si vyzkoušet jak hokejisté makají. Jednou za čas se pořádně zpotit určitě není na škodu," řekl Filip Švarc, jeden z fanoušků, kteří využil možnosti absolvovat více než hodinový program.

„Bylo to super. Všem fanouškům doporučuji, ať si to přijdou také zkusit. Hlavně těm, kteří z tribuny rádi často mluví jako velcí trenéři," prozradil David Sikora, druhý z fandů.

„Upřímně řečeno jsem čekal, že u toho tréninku umřu, ale naštěstí se to nestalo, takže je to dobré," zasmál se Švarc, pro kterého byl obdobný trénink novinkou.

„Líbilo se mi to. Pokud bude možnost, tak se rád znovu tréninku zúčastním," dodal.