Na vítěze čeká v redakci (Palackého 22, Přerov) karton piv Zubr GOLD a plakát týmu s podpisy hráčů.

Výsledky zápasů 12. kola:

Přerov – Frýdek-Místek 6:5

Technika Brno – Břeclav 2:6

Poruba – Prostějov 3:2 po s.n.

Hodonín – Opava 2:3 po prodl.

Nový Jičín – Val. Meziříčí 1:3

Vsetín – Orlová 2:3

Olomouc – Třebíč 3:1

Jihlava – Havířov 4:2

Karlovy Vary – Kometa Brno 2:3 po prodl.

Třinec – Vítkovice 2:4

Průběžné pořadí po 12. kole:

1. místo

0036|Pavel Jiřík|Radslavice|-1|83

2. místo

0026|Roman Kubáč|Přerov|-1|77

3. místo

0031|Vlastimil Zapletal|Horní Moštěnice|2|72

4. místo

0032|Patrik Menšík|Lipník nad Bečvou|2|71

0047|Radomír Sprušil|Lipník n. B.|-1|71

0030|Pavel Vojkůvka|Přerov|-1|71

7. místo

0024|Michal Bartoněk|Přerov|2|69

8. místo

0054|Karel Drnovský|Přerov|-1|68

0038|Ondřej Hudík|Beňov|-1|68

0042|Karel Šišák|Přerov|-1|68

11. místo

0028|Josef Zedek|Přerov|0|66

12. místo

0004|David Šimeček|Veselíč­ko|5|65

0041|Ladislav Stoklasa|Přerov|-1|65

14. místo

0057|Miloslav Kolář|Přerov|5|62

0010|Jan Kovář|Stará Ves|-4|62

0037|Libor Kuča|Dolní Újezd|-4|62

17. místo

0015|Zdeněk Adam|Soběchle­by|0|60

0053|Adam Vašík|Přerov|-1|60

19. místo

0044|Luděk Kovář|Přerov|-1|59

20. místo

0039|Tomáš Polách|Přerov|8|57

0058|Petr Novák|Želatovi­ce|2|57

22. místo

0063|Rudolf Lakomý|Přerov|5|56

0012|René Padalík|Přerov|2|56

0003|Antonín Šimeček|Veselíčko|-4|56

25. místo

0068|Miroslav Kovář|Újezdec|-1|54

0065|Dana Vinklárková|Přerov|-1|54

27. místo

0052|Hana Michálková|Hrad­čany|2|53

0061|David Bucher|Beňov|-1|53

0056|Mojmír Kabelík|Přerov|-1|53

30. místo

0067|Roman Zaoral|Stará Ves|2|51

31. místo

0029|Roman Stoklasa|Přerov|2|50

0011|Jiří Dvořák|Přerov|-1|50

33. místo

0078|Michal Fiala|Oldřichov|-1|49

34. místo

0073|Stanislav Holaň|Přerov|-1|48

35. místo

0014|Jaroslav Skácelík|Přerov|5|47

0081|Kristýna Klimecká|Přes­tavlky|-1|47

37. místo

0007|Tomáš Vaculík|Oplocany|-1|45

38. místo

0020|Jiří Ondruška|Beňov|-1|44

0048|Jiří Zedek|Radslavice|-1|44

40. místo

0077|Antonín Fiala|Oldřichov|5|43

0017|Ladislav Chmelík|Přerov|-1|43

42. místo

0083|Blahoslav Krček|Přerov|2|42

43. místo

0070|Milan Murgaš|Lověši­ce|2|41

0025|Bohuslav Zemánek|Přerov|2|41

0023|Zdeněk Vysloužil|Pře­rov|0|41

0060|Drahoslav Gebur|Přerov|-1|41

0005|Jaromír Jemelka|Oldřichov|-1|41

0019|Antonín Rezner|Přerov|-1|41

49. místo

0016|Josef Nevtípil|Popo­vice|5|39

0072|Lubomír Pliska|Přerov|2|39

51. místo

0035|Karel Galda|Přerov|-1|38

0021|Martin Kovář|Přerov|-1|38

53. místo

0080|Petr Cagaš|Přerov|2|30

0076|Pavel Poljanský|Pře­rov|0|30

55. místo

0002|Linhard Sládeček|Přerov|2|29

0049|Alena Dokoupilová|Přerov|-1|29

0046|Antonín Novák|Přerov|-1|29

58. místo

0008|Vladimír Bija|Beňov|0|26

59. místo

0022|Petr Bulko|Přerov|0|24

60. místo

0043|Jaroslav Králík|Újezdec|0|23

0051|Petra Jedličková|Přerov|-1|23

62. místo

0059|Jaroslav Buchta|Přerov|-4|22

0050|Jiří Pavelka|Přerov|-4|22

64. místo

0034|Petr Pohlídal|Koko­ry|0|21

65. místo

0066|Zdeněk Navrátil|Přerov|-1|19

66. místo

0009|Roman Růžička|Popovi­ce|0|18

67. místo

0074|Karel Šišák I.|Přerov|2|16

68. místo

0006|Alena Jemelková|Oldřichov|-4|14

69. místo

0033|Blanka Doleželová|Ko­kory|0|13

0055|Libor Vyhňák|Želato­vice|0|13

0064|Tomáš Sucharda|Přerov|-1|13

72. místo

0013|Zdeněk His|Přerov|0|12

73. místo

0001|Pavel Répal|Přerov|0|11

0084|Pavel Adámek|anice|-1|11

0027|Ivo Navrátil|Přerov|-1|11

76. místo

0082|Jaromír Hošák|Přerov|0|6

77. místo

0040|Petr Kavka ml.|Přerov|0|5

0018|Václav Potůček|Přerov|0|5

0062|Jan Skopalík|Přerov|0|5

0045|Tomáš Školař|Přerov|0|5

81. místo

0075|Věra Jemelková|Oldřichov|2|3

82. místo

0071|Michal Petráš|Přerov|0|2

0069|Jiří Plíhal|Přerov|0|2

84. místo

0079|Vladimír Petráš|Lipník nad Bečvou|0|-7