„Měl jsem i nějaké jiné možnosti, ale jsem tady naprosto spokojený. Všechno ostatní tím pádem šlo stranou,“ prozradil Malina po uzavření dohody.

Před příchodem na Hanou v roce 2016 měl zkušenosti pouze se slovenským hokejem. Rodák z Kežmarku je odchovancem Popradu, za který pravidelně nastupoval v nejvyšší soutěži našich východních sousedů. Přerov si ale rychle oblíbil.

„Od vedení klubu, přes trenéry i celou naši kabinu tady všechno skvěle funguje, což bylo pro mě rozhodující. Město je fajn, pivo je také super, takže nebylo co řešit,“ usmíval se šestadvacetiletý obránce.

Po Martinu Novotném, který měl v Přerově od loňska smlouvu na dva roky, Radomíru Palovi a Mikuláši Zbořilovi tak v zadních řadách opět uvidíme i Malinu. Vedení každopádně stále shání ještě minimálně jednoho kvalitního beka. Zbytek může doplnit možnými posilami extraligové juniorky či střídavými starty z nejvyšší tuzemské soutěže.

Přerovské cíle pro další prvoligový ročník i podle Lubomíra Maliny zůstávají stejné. „Hlavně chci být platný pro tým, abychom společně bavili naše fanoušky, dařilo se nám vyhrávat zápasy a dostali jsme se zase do play-off, kam Přerov prostě patří,“ uzavřel mimo jiné i nadšený kytarista.