Nově opravená hala se tak znovu může těšit na vynikající návštěvu, protože kromě domácích fanoušků také na zápas dorazí i velké množství příznivců prostějovských Jestřábů.

Vzhledem k tomu, že utkání HC ZUBR Přerov – HK Jestřábi Prostějov bylo vyhodnoceno jako rizikové, přichází přerovský hokejový klub s oznámením pro fanoušky obou týmů. Sobotní utkání bude provázet několik bezpečnostních opatření.

Organizace sobotního derby bude stejná, jako tomu bylo v předchozím vzájemném utkání, které se hrálo v přerovské hale na začátku října. Prostějovští příznivci budou po celou dobu utkání odděleni od domácích, tak aby nebyla narušena jejich bezpečnost.

Vedení HC ZUBR Přerov navíc žádá všechny fanoušky, kteří chtějí navštívit dnešní derby s Prostějovem, aby přišli na utkání dříve než obvykle. Vyhnou se tak velkým frontám u pokladen a nezmeškají začátek zápasu.

Bezpečnostní opatření pro sobotní utkání Přerov vs. Prostějov

* při vstupu do haly budou členy bezpečnostní agentury prováděny kontroly a do prostor zimního stadionu nebudou vpuštěny osoby v podnapilém stavu a také osoby nesoucí s sebou nebezpečné předměty,
* hokejový bar pod velkoplošnou světelnou tabulí bude během zápasu fungovat pouze v omezeném provozu. Prodej jídla a dalšího občerstvení bude možný pouze přes vstupní prostor,
* pivo bude během zápasu prodáváno v pojízdném stánku, tzv. vajíčku pivovaru Zubr.

(Zdroj: www.hokejprerov.cz)