„Teď bych se k tomu nechtěl vyjadřovat. Kdo si chce udělat názor, ať se podívá na video,“ odmítl po utkání hodnotit závěrečné vyhrocené momenty trenér Zubrů Vladimír Kočara.

Číp dostal trest ve hře a video přezkoumávala i disciplinární komise, která nyní přišla s rozhodnutím. Přerovský útočník žádný další trest nevyfasoval (kromě automatické stopky v závěrečném duelu se Vsetínem).

„Trest ve hře uložený v utkání považuje (disciplinární komise) v daném případě za dostatečný a z tohoto důvodu se od dodatečného disciplinárního potrestání hráče nad rámec automatického zastavení činnosti na jedno soutěžní utkání Chance ligy upouští,“ píše se v rozhodnutí disciplinární komise ČSLH.

Sudí v utkání rozdali celkem 117 trestných minut. Po závěrečné siréně ale nenásledoval pouze „hon na Zubra“. Prohru těžce nesli domácí fanoušci, kteří podle oficiálního zápisu o utkání polili čárového sudího Coubala a hlavního rozhodčího Jechoutka pivním mokem.

„Kontrolou zápisů o utkání Chance ligy hraných v období od 3. 3. 2020 do 12. 3. 2020 bylo zjištěno, že došlo k nesportovnímu chování diváků. Na základě těchto skutečností se klubu ukládá finanční pokuta ve výši dva tisíce korun českých,“ oznámila disciplinární komise.

Slavia je tedy na tom nakonec hůř než „zlý muž“ Číp. Zubři totiž platili pouze o tisícovku nižší poplatek za disciplinární projednání.