Zubři v minulém měsíci posbírali nakonec 10 bodů, hlavně díky třem výhrám v normální hrací době nad Havířovem, Jihlavou a Mostem.

Přerované ale mohou být klidní. V tabulce se stále pohybují přesně tam, kde chtěli.

Opět jsme nominovali pětici hráčů, kteří k tomuto postavení v listopadu podle nás svými výkony přispěli nejvíce.

JIŘÍ GOIŠ

close Jiří Goiš info Zdroj: DENÍK/Jan Pořízek zoom_in

Bijec a srdcař druhé formace byl opět hodně vidět. Byl u důležitých branek, sám tři vstřelil a přidal i bonus v podobě dokonale zvládnuté bitky s o hlavu větším Radimem Zohornou, který si ani neškrtl. Jen škoda, že domácí zápas s Třebíčí nakonec neskončil vítězně i pro celý tým.

LUBOŠ HORČIČKA

close Luboš Horčička info Zdroj: DENÍK/Jan Pořízek zoom_in

Musel opět čelit pořádné spršce střel a několikrát svůj tým hodně podržel. Navíc si za jediný měsíc připsal hned dvě čistá konta, což je skvělá bilance. Ve statistikách brankářů se drží mezi nejlepšími pěti gólmany WSM ligy.

JAKUB IŽACKÝ

close Jakub Ižacký info Zdroj: Deník/Jan Pořízek zoom_in

Kvůli početné marodce se člen čtvrté formace posunul na chvíli dokonce hned do první lajny. A ukázal, že trenéři učinili správnou volbu. Ižacký nejen, že umí udělat pořádný průvan v soupeřově obranném pásmu, často jsme jej viděli dělat i „černou práci". Vykoledoval si několik důležitých faulů a zvýšené sebevědomí korunoval nádhernou brankou v posledním duelu s Mostem.

TOMÁŠ SÝKORA

close Tomáš Sýkora info Zdroj: DENÍK/Jan Pořízek zoom_in

Kapitán se po operaci vrátil už v říjnu. I dle svých vlastních slov však byl jeho rozjezd pomalejší. V listopadu už ale naplno plnil roli lídra týmu. Jeho přínos při vhazování, přesilovkách i oslabeních je markantní. O nic menší není v kabině. Sýkora si během listopadu připsal 4 body za gól a tři asistence.

ROSTISLAV ŠNAJNAR

close Obránce Rostislav Šnajnar. info Zdroj: DENÍK/Jan Pořízek zoom_in

Možná nejpříjemnější překvapení defenzivních řad i celého listopadu. Mladičký bek si svými výkony řekl o místo v první obranné dvojici vedle Lukáše Chmelíře. Tuto roli dostal a vede si skvěle. Dobré výkony okořenil mládežnický reprezentant dokonce gólem na ledě Kladna.