Tým dospělých 1. FC si poradil s Nezamyslicemi 7:1 (3:0), branky: Střelec, Pola, Cigánek, Kučera, Václavíček, Holub a Jelen, za hosty kosmeticky upravil Pavelka.

Dorostenci 1. FC nastříleli Újezdci rovněž sedm branek a vyhráli 7:3 (3:1), za vítěze skórovali Hrabovský a Smékal po 2, Přidal, Táborský a Navrátil, za poražené se blýskl hattrickem Davídek.

Pomalu se začínají rozjíždět i starší dorostenci Prostějova, tentokrát to odnesli muži Kostelce na Hané 3:2 (2:1), branky: Šmíd, Kocourek, Walter - Dohnal 2. Kozlovice podruhé za sebou klopýtly, tentokrát s Tovačovem 1:3 (0:2), když jedinou branku vsítil Vyskočil.

Tovačovští střelci: Otáhal, Grygar a Dočkal. V tabulce střelců se usadil prozatím na trůn Dohnal z Kostelce s pěti zásahy. Na něj mohutně dotírají se čtyřmi úspěchy Šmíd z prostějovského dorostu, Táborský z přerovského dorostu a Václavíček z týmu mužů 1. FC Přerov.

V sobotu nastoupí Kozlovice proti Újezdci (10 hodin), dorostenci 1. FC Přerov se střetnou s Kostelcem (12 hodin), ve 14 hodin začíná souboj dorostenců Prostějova s Nezamyslicemi a čtvrté kolo zakončí střetnutí Tovačova s muži 1. FC Přerov (16 hodin).

O víkendu áčka žáků nastoupila v kvalifikačních turnajích halového mistrovství ČMFS a žádnou díru do světa neudělala. Starší áčko porazilo pouze Hranice a skončilo předposlední.

Mladším se nepodařilo zdolat žádného soupeře, tudíž se octli na samotném chvostu tabulky urnaje. Ovšem je třeba podotknout, že prioritou v přípravě tyto turnaje určitě nebyly, navíc v obou týmech řádily bacily a viry. Kojetínští dorostenci byli soupeři áčka starších žáků a mladších dorostenců 1. FC Přerov.

Mladší dorostenci Přerova remizovali se staršími kolegy z Kojetína 3:3, když už o poločase vedli brankami Čecháčka, Václavíčka a Zatloukala třígólovým rozdílem. Potom však odešla bojovnost i střelecká potence a hosté srovnali.

Starší áčko žáků porazilo mladší dorostence Kojetína 1:0 brankou Miky v prvním dějství. Za domácí museli nastoupit čtyři mladší dorostenci vzhledem k marodce v týmu.

PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ZPRÁVY Z PŘEROVSKA

Moje PřerovskoSportKulturaPodnikáníČerná kronika

(lj)