„Nevím, co se pak stalo. V šatně jsme si řekli, že budeme ve svém výkonu pokračovat. Přijdeme na druhou půlku a během deseti minut jsme mohli prohrávat," kroutil hlavou trenér Želatovic Pavel Hošek.

Jeho svěřenci přitom začali skvěle. Už v 5. minutě se po křídelní akci prosadil z malého Vápna Tomáš Matušík. Domácí mohli jít dokonce do dvougólového vedení, Vít Koplík ale nastřelil pouze tyč. Medlov se do šancí dostával spíše ojediněle.

Hosté se ale ve druhém poločase probudili a začali být mnohem aktivnější. První tři velké šance ještě Želatovičtí přežili, po deseti minutách už se ale prosadil Radek Klabačka.

Příležitosti Medlova nebyly pro domácí dostatečným varováním. Po Klabačkovi se pak trefil ještě Patrik Kasal, v poslední desetiminutovce navíc celek ze špice tabulky upravil zásluhou čerstvého Martina Slavíčka a znovu Klabačky na konečných 1:4.

„Druhý poločas byl diametrálně odlišný od toho prvního. V tom jsme ještě chtěli hrát, bojovali jsme, navázali jsme na výhru v Litovli. Po změně stran jsme zbytečně přestali hrát, dostali jsme se do nějaké křeče. Medlov přidal, začal hrát jednodušeji a byl ve větším pohybu. Nechtěně jsme se na hřišti stali diváky," přiznal Hošek.

Želatovicím tak patří po dvaceti odehraných zápasech desáté místo tabulky, Medlov zůstává třetí za nedostižnou dvojicí Jeseník a Ústí.

FC Želatovice – TJ Medlov 1:4 (1:0)

Branky: 5. Matušík – 55. a 84. Klabačka, 66. Kasal, 81. Slavíček. Rozhodčí: Přikryl – Svozil, Pospíšil. ŽK: Líška – Vašíček, Řehák, Klabačka, Slavíček. Diváci: 100.

Želatovice: Čech – Bernard (32. M. Liška), Vlk, Dlouhý, T. Liška – Calábek, Matušík, Němec, Stokláska – Koplík, Mackovík. Trenér: Pavel Hošek.