„Bohužel jsme opět prohráli, ale myslím si, že jsme v tom utkání byli lepším mančaftem. Bohužel je naše koncovka v současné době někde na bodu mrazu. I když se dostaneme do šancí, nedokážeme vstřelit branku, začíná tam být taková deka," mrzelo želatovického kou­če.

Jeho svěřenci měli v Medlově skutečně příležitostí dostatek, dokonce jednou nastřelili tyč, branka domácích ale byla opět zakletá.

Nedostatek útočníků, který ještě umocnilo zranění Koplíka, jenž se měl v letošní sezoně ze stopera přesunout právě na hrot, se tak nejspíš začíná naplno projevovat.

„Něco na tom bude, v útoku hrají kluci, kteří jsou rození záložníci. Teď to byl Pepa Stokláska. Měli jsme šance, trefili tyč, byli sami před bránou, ale řešení těchto situací je z naší strany v křeči," přiznal Hošek.

V první půli tak branka nepadla, ve druhé přišly dvě chyby Želatovic a medlovský trest. V 60. minutě se trefil jmenovec přerovského reprezentanta Filip Novák, v 84. minutě pak definitivně rozhodl kapitán domácích Marek Okrouhlý.

„Kluky nebudu nijak hanit. Odehráli výborné utkání, ale udělali dvě chyby, které soupeř ztrestal. Nám by pomohlo, kdybychom konečně v nějakém utkání vedli, dali dva nebo tři rychlé góly a získali tak uklidnění," shrnul závěrem Pavel Hošek.

TJ Medlov – FC Želatovice 2:0 (0:0)

Branky: 60. Novák, 84. Okrouhlý.

Rozhodčí: Boháč – Konečný, Bartuněk. ŽK: Zmund, Klabačka – Matušík. Diváci: 80.

Želatovice: Bělík – Zehnálek, J. Čtvrtníček, Mackovík, T. Čtvrtníček – Fabián, Liška, Němec, Matušík – Bernard, Stokláska. Trenér: Pavel Hošek.