Dorostenci hostili v dalším kole krajského přeboru vrstevníky Konic. Starší šli do zápasu povzbuzeni vítězstvím v Nezamyslicích, nicméně v poločase prohrávali 0:1. I když se po změně stran Viktoriáni trápili, utkání skončilo dělbou bodů po zásahu Kretoviče.

Mladší se prezentovali dobrou hrou. Ujali se vedení gólem Rytíře, jenže do poločasu soupeř vyrovnal. Po přestávce domácí trpělivou hrou postupně ovládli celé hřiště a střelecky agilní Rytíř rozhodl o jejich vítězství 2:1.

Po čtyřech kolech jsou starší dorostenci na sedmém a mladší dokonce na druhém místě.

Žáci Viktorie odjeli k utkáním krajského přeboru do Černovíru. Starší, mírně zdecimováni marodkou, urvali bod, o který se postaral vyrovnávací trefou na 1:1 Macháček.

Mladší žáci zřejmě už našli recept na vítězství a po premiérových bodech z minulého týdne si připsali v Černovíru další tři po hladkém vítězství 4:0. Na hattrick dosáhl Macháček a jednu branku vsítil Langer.

V neděli dopoledne hostily starší přípravky Viktorky soupeře z Nemilan a nutno říci, že to bylo dopoledne úspěšné. V osmi utkáních domácí týmy ani jednou nezaváhaly a až na menší výjimku všechny s přehledem vyhrály. Střelecky se především zaskvěli v kategorii U11 Mádr se šesti zásahy a v kategorii U10 Raška s pěti přesnými trefami.

Mladší přípravky se zúčastnily svých turnajů a obě shodně skončily na třetích místech, což se jeví jako jejich letošní limit. U mladšího ročníku je to umístění dobré, u staršího by to chtělo ještě trošku přidat, ale je začátek sezony a kluci se po prázdninách na hřišti teprve rozhlížejí.

V sobotu od 15.30 hodin hostí muži Union Lověšice. Dorostenci zajíždějí do Jeseníku, žáci mají volno a starší přípravky jedou ke svým utkáním do Prostějova. Mladší přípravka A pořádá na Viktorce v neděli svůj turnaj od 9 hodin, přípravka B jede poměřit síly do Kojetína. ⋌(bh)