Dorostenci jeli v sobotu ke svým zápasům krajského přeboru do Litovle. Starší prohráli 1:2, když jediný gól hostí vstřelil Zdařil a mladší 0:2.

V žákovské kategorii krajského přeboru se nejdříve ještě ve středu 26. srpna předehrávalo kolo, ve kterém Viktorie hostila rezervní tým SK Hranice. Starší žáci svého okresního rivala porazili po tuhém boji 1:0, když se střelecky prosadil Hlušík.

Mladší žáci, opět nastoupivší s většinou hráčů ročníku 2000, podlehli stejnému soupeři 1:5. Jediný gól domácích vstřelil z přímého kopu Švejnoch.

V neděli zajížděli žáci do Mohelnice, a tam už vyšla naprázdno bodově družstva. Starší prohráli 0:1 a mladší 0:5.

Jedinou radost udělali Viktorii muži, kteří ve třetím kole okresní soutěže deklasovali na svém trávníku odevzdaného soupeře z Horních Nětčic vysoko 6:0. O branky se postarali: Fáber a Zombori 2, Hnilica, Zedek.

V neděli zajíždějí muži do Horní Moštěnice, kde se utkají s tamní rezervou, dorostenci v sobotu (10 a 12.15 hod.) doma hostí FK Jeseník a žáci v neděli (10 a 11.45 hod.) sehrají na domácím hřišti svá utkání proti Černovíru.

Do soubojů o body už také zasáhnou i všechny přípravky Viktorie – starší jedou v sobotu do Čechovic a mladší přípravka A absolvuje svůj turnaj v Brodku.

(bh)