1. LIGA

2. kolo: FC Kafki – Zippo Vinary 0:2, S.A.D. Haná – Sobom Rapid Lýsky 0:3, Ultras – SK Tučín 6:1, Mash – Líňa team 6:0, FC Hrkotka – Rot. Kedluben 2:5, AC Hrot – NNC Levis 4:2, Sokol Buk – FC Travex 3:2.

1. Sibom R. Lýsky 12 9 1 2 31:15 28
2. FC Travex 12 8 1 3 38:16 25
3. Mash 12 8 0 4 44:28 24
4. Zippo Vinary 12 7 1 4 35:22 22
5. Ultras 12 7 0 5 31:35 21
6. Sokol Buk 12 5 3 4 25:26 18
7. FC Hrkotka 12 5 1 6 28:28 16
8. FC Kafki 11 5 0 6 21:29 15
9. S.A.D. Haná 12 4 2 6 19:22 14
10. Rot. Kedluben 11 3 3 5 26:28 12
11. SK Tučín 12 3 3 6 26:36 12
12. NNC Levis 11 3 1 7 21:31 10
13. AC Hrot 11 3 1 7 26:40 10
14. Líňa team 12 2 1 8 15:30 7

2. LIGA

12. kolo: SC Gunners – PDHT Luková 1:5, 1.FC Kozel – SC Nealko 1:1, SK Hradčany – STS Chvojkovice Brod 2:2, SK Čekyně – FC Grymov 1:2, IFK Vinary – Euro team 3:0, Sokol Rokytnice – Golem team 4:1, FC Slza – Majetín Lions 1:1, Sokol Rokytnice – FC Grymov 3:2.

1. IFK Vinary 12 9 1 2 38:19 28
2. SC Gunners 11 7 0 4 41:28 21
3. PDHT Luková 12 5 4 3 30:17 19
4. SK Čekyně 11 6 1 4 35:27 19
5. Sokol Rokytnice 11 6 1 4 32:24 19
6. STS Chojk. Brod 12 5 4 3 31:24 19
7. Majetín Lions 11 6 1 4 35:33 19
8. FC Grymov 11 6 1 4 20:20 19
9. FC Slza 11 5 3 3 26:19 18
10. Golem team 11 4 0 7 25:35 12
11. SK Hradčany 12 3 2 7 19:42 11
12. SC Nealko 12 2 4 6 33:40 10
13. 1.FC Kozel 11 2 1 8 18:33 7
14. Euro team 11 1 3 7 14:31 6

3. LIGA

11. kolo: Císařov Devils – FC Travič 1:3, FC Brodek – Klokani 1:0, Hell Kozel – 1.AC Kokoráček 2:2, FC Křtomil – Skalka 04 4:1, Béďa team – FC Langsam 5:0, SSC Namoli – P.P.B. Pivárium 2:5, Internazionale – Herna GAMA 1:7.

1. Herna GAMA 11 8 1 2 43:14 25
2. FC Travič 11 6 4 1 42:18 21
3. Internazionale 10 5 2 3 25:18 17
4. Béďa team 11 5 2 4 24:17 17
5. Hell Kozel 10 4 5 1 24:18 17
6. Skalka 04 * 9 4 4 1 19:15 16
7. FC Brodek 11 5 1 5 17:30 16
8. FC Křtomil 11 4 1 6 24:32 13
9. Císařov Devils 11 3 3 5 18:18 12
10. FC Langsam 11 3 3 5 19:40 12
11. 1.AC Kokoráček 11 3 2 6 31:34 11
12. Klokani 10 3 2 5 27:32 11
13. P.P.B. Pivárium 10 1 5 4 20:28 8
14. SSC Namoli 11 2 2 7 18:37 8

4. LIGA

11. kolo: FC Discavery – Komerční banka 2:2, Jednota Kokory – XXXL 3:2, FC Dragons – Komando Osek 1:1, Třetí housle – FC Bufo 1:2, FC Veslo – SK Bochoř 3:2, P.K. Prosenice – FC Radvanice 0:3, Dněpro – Ludva Říkovice 3:1.

1. Dněpro 11 8 2 1 35:24 26
2. Komando Osek 11 8 1 2 23:7 25
3. Jednota Kokory 11 5 4 2 34:25 19
4. FC Bufo 10 5 1 4 24:31 16
5. P.K. Prosenice 11 4 3 4 26:20 15
6. FC Discavery 11 4 3 4 25:25 15
7. FC Radvanice 11 5 0 6 24:25 15
8. FC Veslo 11 4 3 4 21:22 15
9. Ludva Říkovice 10 3 3 4 15:19 12
Třetí Housle 11 3 3 5 15:19 12
11. Komerční banka 10 2 4 4 20:23 10
12. FC Dragons 9 3 1 5 13:27 10
13. XXXL 10 2 2 6 11:18 8
14. SK Bochoř 11 2 2 7 14:25 8

5. LIGA

11. kolo: Koma eska – Mana team 2:7, Active Tučín – City Citov 5:6, SKÚ – Ekeke rórky 8:2, Mamuti – Kanci Citov 4:3, FC Barrsa – FC Titanic 3:3, El Notorico – FC Lahvátor 1:0, MFK Zábeška – OCP Želátovice 2:7.

1. OCP Želatovice 11 9 1 1 49:20 28
2. City Citov 11 8 3 0 41:12 27
3. Mamuti 10 7 1 2 32:27 22
4. FC Barrsa * 11 6 1 4 34:31 19
5. Mana team 10 6 0 4 39:23 18
6. Koma Eska 11 5 0 6 27:27 15
7. Kanci Citov 10 4 2 4 29:21 14
8. El Notorico 11 4 2 5 14:29 14
9. Ekeke rórky 11 3 3 5 25:35 12
10. Active team 11 4 0 7 36:48 12
11. FC Titanic 10 3 1 6 24:36 10
12. SKÚ 9 2 1 6 25:35 7
13. MFK Zábeška 11 1 3 7 20:39 6
14. FC Lahvátor * 9 1 2 6 10:22 5

6. LIGA

11. kolo: Drýmtým – FC Stock 1:2, Real Luková – Body Zdarma 3:2, FC Citov – FC Fénix 4:1, Inter Vepřov – Young Boys 3:0, FC Henčlov – 1.FC Podolí 2:2, Beer – SDÚ 3:3, Sen – Comworld Tov. 1:3.

1. Comworld Tov. 11 9 1 1 32:13 28
2. Beer 11 6 3 2 36:26 21
3. SDÚ 11 6 2 3 41:26 20
4. FC Stock * 11 6 1 4 25:25 19
5. Drýmtým 11 6 0 5 26:23 18
6. Real Luková 11 5 1 5 22:20 16
7. Young boys 11 5 1 5 26:29 16
Body zdarma 11 5 1 5 26:29 16
9. FC Citov 11 5 0 6 33:30 15
10. Inter Vepřov * 11 4 2 5 21:32 14
11. Sen 11 4 0 7 30:39 12
12. FC Fénix 11 3 2 6 19:18 11
13. FC Henčlov 11 2 3 6 11:20 9
14. 1.FC Podolí 11 2 1 8 17:35 7

Výsledky mládeže HC ZUBR Přerov

1. liga juniorů: VHK Vsetín – HC ZUBR Přerov 3:4 (2:3, 0:0, 1:1), branky: Vodák, Kocan, Vaněk, Dočkal.

Žákovská liga 8. tříd: HC ZUBR Přerov – HC Kometa Brno Úvoz 1:4 (branka: Ministr).

Žákovská liga 7. tříd: HC ZUBR Přerov – HC Kometa Brno Úvoz 2:0 (Světinský, Weintritt).

Žákovská liga 6. tříd: HC ZUBR Přerov – SHKM G-Mont Hodonín 5:4 (Hotěk 3, Gajarský, Navrátil).

Žákovská liga 5. tříd: HC ZUBR Přerov – SHKM G-Mont Hodonín 2:3 (Barveníček, Indrák).

Zápasy žáků 4. třídy: HC ZUBR Přerov – HK MD Šumperk B 6:3 (Barveníček 3, Kopeček, Peluha, Iliyazov).

Zápasy žáků 3. třídy v Uničově: HC ZUBR Přerov A – HC Šternberk 40:0 (Zeman 7, Kolařík 6, Ministr 6, Ryšavý 6, Tarnoczy 6, Hanák 3, Uhlíř 3, Svozil 2, Gréč), HC ZUBR Přerov A – HC Uničov 7:4 (Ministr 3, Uhlíř 2, Zeman, Svozil), HC ZUBR Přerov B – HC Uničov 2:10 (Kolomazník 2), HC ZUBR Přerov B – HC Šternberk 20:0 (Kolomazník 8, Brázda 4, Chytrý 3, Jobánek 2, Petr, Kundrátek, Zábranský). (hc)

Okresní soutěž – 1. Záhorská hokejová liga 96

Výsledky: SK Hradčany 96 – HC Johny Fiat 4:9, HC Prostějov Blues – HC Johny Fiat 9:13, HC Vikings Kožušany – HK Radslavice 3:4.

Další zápasy: HC Johny Fiat – TJ Sokol Troubky (sobota 13 hodin), SK Hradčany 96 – HC Prostějov Blues (sobota 14.30 hodin), HC Vikings Kožušany – HC Bystřice p. H. (sobota 20.30 hodin), HC LMCH Přerov – HC Jamajka (středa 14 hodin), HK Radslavice – HC KK Hanáčtí Kohouti (středa 20.45 hodin). (red)