1. LIGA

2. kolo: Zippo Vinary – Líňa team 2:2, Sibom R. Lýsky – SK Tučín 3:0, S.A.D. Haná – Mash 1:3, NNC Levis – Ultras 0:1. FC Travex – Rot. Kedluben, Sokol Buk – AC Hrot a FC Kafki – FC Hrkotka (odloženo).

2. LIGA

5. kolo: Golem team – SC Gunners 2:5, Euro team – FC Grymov 0:1, IFK Vinary – FC Slza 4:1, SK Hradčany – Sokol Rokytnice 3:1, 1.FC Kozel – SK Čekyně 0:6, STS Chvojkovice Brod – Majetín Lions 6:1, SC Nealko – PDHT Luková 1:9

3. LIGA

4. kolo: FC Travič – Skalka 04 1:1, Klokani – 1.AC Kokoráček 2:4, Herna GAMA – FC Langsam 11:0, Internazionale – SSC Namoli 4:0, Císařov Devils – Béďa team 2:0, FC Brodek – FC Křtomil 2:0, P.P.B. Pivárium – Hell Kozel (odloženo).

1. FC Brodek 4 3 0 1 7:4 9
2. FC Travič 4 2 2 0 18:5 8
3. Herna GAMA 4 2 1 1 15:6 7
4. Císařov Devils 4 2 1 1 10:6 7
5. Skalka 04 * 3 2 1 0 8:4 7
6. FC Langsam 4 2 1 1 7:16 7
7. 1.AC Kokoráček 4 2 0 2 9:10 6
8. Hell Kozel 3 1 2 0 9:6 5
9. Klokani 4 1 1 2 10:18 4
10. Internazionale 3 1 0 2 5:4 3
11. FC Křtomil 3 1 0 2 5:7 3
12. Béďa team 3 0 1 2 3:6 1
13. P.P.B. Pivárium 3 0 1 2 6:12 1
14. SSC Namoli 4 0 1 3 3:11 1
4. LIGA

4. kolo: XXXL – Komando Osek 0:2, Ludva Říkovice – SK Bochoř 1:0, Dněpro – P.K. Prosenice 3:3, FC Discavery – FC Veslo 0:2, Jednota Kokory – Třetí housle 2:2, FC Radvanice – FC Dragons 3:1, Komerční banka – FC Bufo (odloženo).

1. Komando Osek 4 3 0 1 7:3 9
2. Třetí Housle 4 2 2 0 7:5 8
3. Dněpro 3 2 1 0 6:4 7
4. FC Veslo 4 2 1 1 7:6 7
5. Komerční banka 3 2 0 1 8:5 6
6. FC Discavery 4 2 0 2 8:8 6
7. FC Radvanice 4 2 0 2 7:8 6
8. P.K. Prosenice 4 1 2 1 9:8 5
9. Ludva Říkovice 4 1 2 1 7:7 5
10. FC Bufo 2 1 1 0 7:5 4
11. Jednota Kokory 4 0 3 1 8:9 3
12. FC Dragons 4 1 0 3 5:8 3
13. SK Bochoř 4 0 1 3 5:10 1
14. XXXL 4 0 1 3 3:8 1
5. LIGA

4. kolo: City Citov – Ekeke rórky 4:1, OCP Želátovice – FC Titanic 5:3, MFK Zábeška – El Notorico 2:2, Koma eska – FC Barrsa 1:3, Mana team – Kanci Citov a Active Tučín – Mamuti (odloženo), FC Lahvátor – SKÚ (nehlášeno).

1. City Citov 4 4 0 0 18:2 12
2. FC Barrsa * 4 3 0 1 14:10 9
3. Kanci Citov 3 2 1 0 11:2 7
4. OCP Želatovice 4 2 1 1 12:12 7
5. El Notorico 4 2 1 1 8:12 7
6. Active team 3 2 0 1 14:9 6
7. Mamuti 2 2 0 0 6:4 6
8. MFK Zábeška 4 1 2 1 8:10 5
9. Ekeke rórky 4 1 1 2 4:9 4
10. Mana team 3 1 0 2 4:5 3
11.Koma Eska 4 1 0 3 6:9 3
12. SKÚ 2 0 0 2 4:6 0
13. FC Lahvátor * 3 0 0 3 2:11 0
14. FC Titanic 4 0 0 4 8:18 0
6. LIGA

4. kolo: FC Stock – Young Boys 0:3, Body Zdarma – FC Fénix 1:0, Comworld Tov. – 1.FC Podolí 4:0, Sen – Beer 2:4, Drýmtým – FC Henčlov 3:1, Real Luková – Inter Vepřov 1:1, SDÚ – FC Citov 8:3.

1. Comworld Tov. 4 3 0 1 13:5 9
2. Beer 4 3 0 1 10:6 9
3. Body zdarma 4 3 0 1 11:10 9
4. Drýmtým 4 3 0 1 8:9 9
5. SDÚ 4 2 1 1 22:10 7
6. FC Fénix 4 2 0 2 8:4 6
7. Young boys 4 2 0 2 12:11 6
8. FC Citov 4 2 0 2 13:13 6
9. Sen 4 2 0 2 15:17 6
10. FC Stock * 4 1 1 2 9:10 4
11. Real Luková 3 1 1 1 3:2 4
12. Inter Vepřov 4 0 2 2 3:17 2
13. FC Henčlov 4 0 1 3 2:8 1
14. 1.FC Podolí 3 0 0 3 4:13 0