„Odehráli jsme zápas s mužstvem ze špičky třetí ligy a náš projev, zejména v první půli, byl velice dobrý. Vyškov byl silnější na míči, ale dnes jsme kompaktně a agresivně soupeře napadali a měli i několik šancí," hodnotil duel trenér Přerova Petar Aleksijevič.

Jeho svěřenci šli do vedení po dobře zahraném rohu Kyseláka, který našel hlavu již tradičního střelce Viktorky, stopera Petra Bogdaně.

„Po změně stran a prostřídání se Vyškov dostal do iniciativy a hru otočil. Ve druhém dějství jsme měli i my své velké šance, ale bohužel bez gólového efektu. Osobně to beru jako další přípravný zápas, který nás určitě prověřil, ukázalo se hodně pozitivního v naší hře, ale na druhou stranu, vždycky je co zlepšovat," doplnil srbský kouč.

Přerované v sobotu zamíří do Olomouce. Na tamním umělém trávníku sehrají zajímavý duel s nováčkem sousední divize E, Novými Sady.

MFK Vyškov – 1. FC Viktorie Přerov 2:1 (0:1)

Branka Přerova: Bogdaň.

Přerov: Marak – Hrabal, Bogdaň, Bubeník, Kyselák – Václavíček, Hrušák, Pavelka – Blažkovský, Koutný st., Hornich. Střídali: Nakládal – Petráš, Koutný ml., Koller. Trenér: Petar Aleksijevič.