„Kluci měli dva týdny volno. Prvních patnáct minut nám trvalo, než jsme se do toho dostali. Navíc jsme měli těžkého soupeře i terén,“ vrátil se David Rojka k sobotnímu duelu.

V tom se Otrokovice dostaly rychle do vedení 2:0, pak se ale přeci jen dostala do hry i přerovská Viktorka. Kaďorek snížil před pauzou na 2:1.

„Druhá půlka poločasu nebyla z naší strany špatná. Po změně stran jsme byli aktivní a mohli i vyrovnat. Pak nás ale Otrokovice začaly přehrávat. Nám docházely síly, přišla nějaká zranění, dva rychlé góly na 4:1,“ hodnotil kouč Přerova.

Porážku hostů v závěru mírnil z penalty opět Kaďorek.

„Zápasům chybí nasazení, nemají správnou šťávu. Je to dohrání něčeho nedohraného, abychom nebyli doma. Samozřejmě chci vyhrávat, ale cítím, že to nemá správný náboj,“ všiml si trenér Otrokovic a bývalý lodivod Kozlovic Roman Matějka.

Přerované odehrají další utkání ve středu v Řepčíně proti devatenáctce Sigmy Olomouc. Zápasovou přípravu zakončí duelem ve Znojmě, trénovat budou do pátku 25. června. Následovat bude volno a 7. července start přípravy na nový divizní ročník.

FC Viktoria Otrokovice – 1. FC Viktorie Přerov 4:2 (2:1)

Branky Přerova: Kaďorek 2.

Přerov: Kvapil (46. Bělík) –Koplík, Kuča, Javora, Jánský – Zimčík, Mirvald –Kaďorek, Koryčan, Otáhal – Caletka. Střídali: Blažkovský, Omelka. Trenér: David Rojka.