S účastníkem krajského přeboru nakonec jen remizovali 2:2, což nebyl přívětivý výsledek.

Valaši se sice v utkání dostali jako první do vedení, ale do šatny nakonec šlo spokojenější druhé družstvo. Trefy Hýbnera s Baranem dali Viktorii jednogólový náskok. Místo toho, aby favorit své vedení navýšil, tak zahazoval jednu šanci za druhou.

„Jsem velmi nespokojený s tím, jak se prezentujeme v zakončení. Měli jsme dostatek šancí, ale žádnou z nich jsme už nevyužili. Při druhé inkasované brance jsme soupeři doslova darovali míč, to se nemůže stávat," zlobil se přerovský trenér Richard Švehlík.

Lodivod hostů viděl problém i jinde: „I přesto, že jsme ve vedení, tak nedokážeme plně kontrolovat hru. Celkově jsme na hřišti působili utahaným dojmem. Nadcházející tréninkový proces trošku zvolníme a zaměříme se více na taktické záležitosti," uzavřel hodnocení duelu.

Viktorii čeká v sobotu poslední zkušební duel. Od 17 hodin se doma střetne s třetiligovým Vyškovem.

FK Vsetín – 1.FC Viktorie Přerov 2:2 (1:2)

Branky: 6. Němec, 66. Hořelica – 23. Hýbner, 33. Baran.

Sestava 1.FCV Přerov v 1. poločase: Švéda – Hrabal, Kopecký, Bogdaň, Zimčík – Baran, Hýbner, Dostál, Pavelka – Mrázek – Hrubý.

Sestava 1.FCV Přerov ve 2. poločase: Švéda – Hrabal, L. Dlouhý (75. Dostál), Bogdaň (75. Baran), Zimčík – Havlíček, Vlk, Kopecký, Pavelka – Kazár – Hrubý. Trenér: Richard Švehlík.