Hosté se trefili už po šesti minutách hry, kdy se prosadil Červenka. Do půlhodiny skóre navýšili ještě Číhal a znovu Červenka. Domácí se připomněli díky Bogdaňovi, který zúročil akci Barana s Hrubým. Střeleckou úspěšnost hostů ještě korunoval technicky zakončující exkrajánek Paciorek.

Pavelka už byl tím posledním, který měnil skóre. Dá se říct, že domácí byli ve druhé půli aktivnějším týmem. Mrzet je může jen to, že nedokázali své příležitosti korunovat brankou jako tomu bylo při pokusech Pavelky či střídajících Dostála s Mrázkem.

„Hulín zvítězil v utkání naprosto zaslouženě, jelikož jeho hra od počátku utkání vykazovala v útočné fázi vynikající parametry. My jsme k tomu přispěli netaktickým až laxním chováním jednotlivých hráčů v defenzívě.

K naší cti lze poznamenat, že utkání jsme i přesto nezabalili a dokázali výsledek alespoň kosmeticky upravit na přijatelných 2:4," zhodnotil duel Richard Švehlík, přerovský lodivod.

Další přípravný duel odehrají jeho svěřenci ve středu, a to ve Vsetíně.

1. FC Viktorie Přerov – SK Spartak Hulín 2:4 (1:4)

Branky: 41. Bogdaň, 49. Pavelka – 6. Červenka, 18. Číhal, 29. Červenka, 42. Paciorek.

Rozhodčí: Zaoral – Pospíšil, Maceček.

1.FCV Přerov: Sohlich (46. Judas) – Hrabal (60. Vlk), Hýbner, Bogdaň (46. Dostál), Zimčík – Pavelka, Hrušák, Kopecký, Kazár (70. Dluhoš), Kyselák (41. Baran) – Hrubý (60. Mrázek). Trenér: Richard Švehlík.

Hulín: Vogl – Sklenář, Číhal, Zlámal, Icela – Ouroda, Červenka, Laciga, Vyskočil – Krhút, Paciorek. Střídali: Neoral a Mrhálek. Trenér: Jindřich Lehkoživ.