„V prvním poločase byl Slavičín lepším týmem na hřišti. Mohli jsme děkovat brankáři Švédovi, který nás několikrát svými vynikajícími zákroky podržel. Nemohl jsem být s výkonem týmu spokojený. Prohrávali jsme osobní souboje a dostávali jsme se pod tlak," okomentoval první půli Richard Švehlík, trenér Přerova.

Skóre se měnilo až ve druhém dějství. Samotný úvod hostům hrubě nevyšel. Po Václavíčkově faulu se pískala penalta, kterou zkušený Lukaštík proměnil. „Během sedmdesáté minuty jsem poslal na hřiště tři nové hráče. Střídání se nám povedlo. Hra byla z naší strany živější a navíc se nám zásluhou Mrázka podařilo srovnat. Posléze jsme si už věřili, že bychom mohli i bodovat,"při­pustil Švehlík.

Bohužel k jeho nelibosti se tak nestalo. Hosté vsítili po precizně zahrané standardní situaci Švacha druhý gól a bylo po nadějích. „ Pokud budeme prohrávat většinu osobních soubojů, tak nemůžeme myslet na vítězství. Šance na úspěch byla, bohužel závěr rozhodl o naší prohře," dodal zklamaný kouč Viktorie.

FC TVD SLAVIČÍN – 1.FC VIKTORIE PŘEROV 2:1 (0:0)

Branky: 47. Lukaštík z pen., 86. P. Švach – 81. Mrázek.

Rozhodčí: Vítek – Streit, Futerko. ŽK: Matůš (Slavičín).

Slavičín: Talčík – Kocián , Švach, Lukaštík, Mezírka – Otépka (82. Kalus), Plšek, Matůš, Jaroš (90. Vašička) – Prekop (51. P. Švach), Macek. Trenér: Ladislav Straka.

1.FCV Přerov: Švéda – Pavelka (70. Bubeník), Václavíček, Hrabal, Netopil (70. Mrázek) – Hýbner – Zaoral, Mika (70. Chuda), Bernard, Koutný (83. Kyselák) – Hrušák. Trenér: Richard Švehlík.