Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...

Viktorie se dál trápí, prohrála o gól ve Slavičíně

Slavičín/Přerov – Trápení pokračuje. Divizní fotbalisté Přerova znovu nebodovali. Svěřenci trenéra Richarda Švehlíka prohráli v rámci 10. kola na hřišti Slavičína 2:1. O jedinou branku Přerovanů se postaral střídající Ondřej Mrázek.

13.10.2013

1.FC Viktorie Přerov (v modrém) Foto: DENÍK/David Klein

„V prvním poločase byl Slavičín lepším týmem na hřišti. Mohli jsme děkovat brankáři Švédovi, který nás několikrát svými vynikajícími zákroky podržel. Nemohl jsem být s výkonem týmu spokojený. Prohrávali jsme osobní souboje a dostávali jsme se pod tlak," okomentoval první půli Richard Švehlík, trenér Přerova.

Skóre se měnilo až ve druhém dějství. Samotný úvod hostům hrubě nevyšel. Po Václavíčkově faulu se pískala penalta, kterou zkušený Lukaštík proměnil. „Během sedmdesáté minuty jsem poslal na hřiště tři nové hráče. Střídání se nám povedlo. Hra byla z naší strany živější a navíc se nám zásluhou Mrázka podařilo srovnat. Posléze jsme si už věřili, že bychom mohli i bodovat,"při­pustil Švehlík.

Bohužel k jeho nelibosti se tak nestalo. Hosté vsítili po precizně zahrané standardní situaci Švacha druhý gól a bylo po nadějích. „ Pokud budeme prohrávat většinu osobních soubojů, tak nemůžeme myslet na vítězství. Šance na úspěch byla, bohužel závěr rozhodl o naší prohře," dodal zklamaný kouč Viktorie.

FC TVD SLAVIČÍN – 1.FC VIKTORIE PŘEROV 2:1 (0:0)

Branky: 47. Lukaštík z pen., 86. P. Švach – 81. Mrázek.

Rozhodčí: Vítek – Streit, Futerko. ŽK: Matůš (Slavičín).

Slavičín: Talčík – Kocián , Švach, Lukaštík, Mezírka – Otépka (82. Kalus), Plšek, Matůš, Jaroš (90. Vašička) – Prekop (51. P. Švach), Macek. Trenér: Ladislav Straka.

1.FCV Přerov: Švéda – Pavelka (70. Bubeník), Václavíček, Hrabal, Netopil (70. Mrázek) – Hýbner – Zaoral, Mika (70. Chuda), Bernard, Koutný (83. Kyselák) – Hrušák. Trenér: Richard Švehlík.

Výlov v Tovačově je tady! Hradecký rybník zve na rybí dobroty i atrakce

Ochutnávky rybích specialit, atrakce pro děti a především prodej živých ryb. Nejen na to se mohou těšit ti, kteří dorazí v sobotu 21. a neděli 22. října na tradiční výlov Hradeckého rybníku v Tovačově.

4. kolo soutěže O nejkrásnější svatební pár Deníku pro rok 2017

Prsten za 15 tisíc korun od zlatnického mistra Zbyňka Zimčíka z ateliéru Filip v Uherském Hradišti a dva krásné romantické pobyty v hotelech Starý zámek Napajedla a Spa hotel Lanterna. Právě o tyto atraktivní ceny se hraje v dalším ročníku oblíbené soutěže Svatební pár Deníku.

V Hranicích se představily nové elektrobusy. Podívejte se

Představení nových elektrobusů, které mají městu Hranice zajistit čistší ovzduší a ekologičtější dopravu, proběhlo na Masarykově náměstí ve čtvrtek 19. října. Mimo představení nových vozidel byly k vidění i elektrická auta nebo starý autobus.

Dluhonské mosty čeká výměna, uzavřou je už za tři týdny

Omezení pro řidiče, ale i zaměstnance firem v bezprostřední blízkosti staveniště bude znamenat náročná výměna dvou mostů nad železniční tratí v Dluhonské ulici v Přerově. Mosty se uzavřou už za tři týdny - přesně šestého listopadu. Firma má na zhotovení díla šestapadesát týdnů.