Brankářská minela, která rozhodla bitvu, krásný gól z trestného kopu, co roztočil želatovickou smršť a spanilá jízda Kojetína, nejlepšího soupeře, který letos hrál v Medlově. To vše přineslo 23. kola krajského přeboru. Podívejte se na exkluzivní sestřihy.

23. kolo Krajského přeboru

Zdroj: Olomoucký KFS

1. HFK Olomouc B - Kralice 2:0

V každé půli jedna trefa a holické béčko se mohlo radovat ."Na kluk už se zase dalo dívat," radoval se trenér Lubomír Keluc. Výprask 5:2 ze Šternberku se jeho mužstvu podařilo odčinit.

Chválkovice - Klenovice 3:1

Záchranářskou bitvu rozhodly dva góly domácího veterána Lubomíra Štrbíka. Hlavně třetí branka po minele soupeřova brankáře jistě stojí za vidění.

Medlov - Kojetín 0:3

„Lepšího soupeře jsme tady ještě neměli," prohlásil s respektem kouč Medlova Miroslav Večeřa. Sestřih to dokládá. Kdyby Kojetín proměnil polovinu šancí, musel vyhrát výraznějším rozdílem. Podívejte se na jeho spanilou jízdu.

Želatovice - Hněvotín 3:1

To byla tedy jízda. Tři domácí branky za 13 minut dokonale ochromily Hněvotín. Kašpárkova trefa z přímého kopu je horkým kandidátem na gól kola. Snaha hostů o návrat do zápasu přišla vniveč, i když šance alespoň na vyrovnání tedy hosté měli.

Šternberk - Nové Sady 0:4

Novosadský brankostroj se rozjel už v minulém kole proti Klenovicím. Teď se do něj ještě vrátil hlavní mistr kanonýr Vilém Papica. Hned v prvním zápase po zranění se trefil. Navíc se po faulu na něj kopala penalta.

Litovel - Mohelnice B 1:0

Domácí Tatran nutně potřeboval body, pokud nechtěl zabřednout do sestupové bažiny. Proti Mohelnici šel za vítězstvím cílevědomě od začátku. Nakonec dal ale z množství šancí jedinou branku, a tak se bál o tři body až do konce.

Dolany - Šumperk 0:3

I když se domácí snažili, vedoucí tým tabulky byl pro ně příliš velké sousto. Zlom přinesl druhý gól Šumperku po kličkované Lukáše Horáka.

Velké Losiny - Konice 2:0

Hosté přišli po půlhodině o vyloučeného brankáře Machače. Do branky šel Jurdík, jinak hráč do pole a nevedl si vůbec špatně. Obě branky vítězů vstřelil nejlepší střelec soutěže Petr Linet. První krásně z trestného kopu přes zeď. Druhý hlavou po centru z levé strany.

Všechna VIDEA včetně GÓLŮ KOLA z jarní části Krajského přeboru najdete ZDE