Upozornění:

Členské karty FAČR:

Sekretář OFS vyzývá oddíly k převzetí členských karet FAČR. Karty jsou připravené na OFS Přerov a k jejich předání Vás žádám o určení kontaktní osoby za Váš oddíl/Klub, která převezme členské karty pro celý oddíl/klub. Distribuci pro kluby (vyzvednutí karet na OFS Přerov), probíhá od 2. května v úředně stanovených hodinách na sekretariátě OFS Přerov a bude ukončena 30. června. Karty které si oddíly nevyzvednou budou následně odeslány na FAČR, děkuji za spolupráci při distribuci členských karet a nečekejte prosím na poslední den!

Dotace z vlastních zdrojů FAČR:

Sekretář OFS Přerov upozorňuje oddíly na doložení kopií účetních dokladů ve výši přijaté Dotace z vlastních zdrojů FAČR, která jim byla zaslána na bankovní účet, doložit nejpozději do 30. června.

Z JEDNÁNÍ STK

STK bere na vědomí změny termínů a místa utkání:

Utkání OP mužů – 16.kolo: FK Troubky – TJ So Hustopeče (SO 22. června, zač. 13.00). Utkání OP dorostu – 22. kolo: FK Troubky – So Křenovice (SO 15. června, zač. 16.30).

Utkání OP starších žáků – 17.kolo: TJ So Soběchleby – FK Troubky (ČT 23. května, zač. 18.00).

Turnaj mladší přípravky skupiny B: 1.FC Viktorie Přerov (SO 1. června, zač. 9.00).

Nařízení STK:

FC Dukla Hranice uhradí dle čl. 3.10 R.S celkem 3.000 Kč na OFS Přerov pro oddíly TJ So Újezdec, TJ Union Lověšice, TJ So Radslavice. Splatnost do 5. června.

Rozhodnutí STK:

STK OFS Přerov rozhodla dle SŘF. čl.64 odst.2. a­nulovat všechny dosavadní výsledky družstva dorostu FC Dukla Hranice dosažené v soutěži OP dorostu v SR 2012/13.

Pořádkové pokuty:

5.000 Kč: FC Dukla Hranice, za porušení SŘF.čl.57.a., splatnost do 30. června.200 Kč: KMK Zubr Přerov, nesprávné ID u vedoucího mužstva.100 Kč: FKM Opatovice/Všecho­vice, nehlášení střelců branek, 1.FC Viktorie Přerov, nesprávný zápis o utkání přípravek, SK Bochoř, nedostatečně vyplněný zápis o utkání přípravky.STK uděluje pokutu za:

8 ŽK:

Zdeněk Horák (hráč So Hustopeče), 200 Kč odečteno ze soutěžní zálohy oddílu.

4 ŽK:

Michal Vrána (hráč SK Bochoř), David Tvrdoň (hráč So Čekyně), Milan Římák (hráč So Černotín), Pavel Raška (hráč So Drahotuše), Karel Šťastný (hráč Ha Měrovice), Michal Čagánek (hráč KMK Zubr Přerov), Milan Hynčica (hráč So v Potštát), Marián Faxa (hráč So v Potštátě), David Novotníček (hráč SC Stará Ves), Lukáš Slezák (hráč SC Stará Ves), Jiří Pala (hráč So Újezdec), Patrik Jedlička Patrik (hráč TJ Žákovice), všem oddílům odečteno 100 Kč ze soutěžní zálohy.

Obsazení rozhodčích

Víkend 25. – 26. května

OP mužů – 23. kolo: 155 1.FC Viktorie Přerov B – Želatovice B (NE 10.00), Oulehla – Ossos, Markovič SDR1. 156 Čekyně  – FKM Opatovice/Všecho­vice B (NE 16:30), Kičin – Skopalík, Zdráhal. 157 Domaželice  – Troubky B (NE 10.00), Axamit – Sigmund, Zaoral SDR1. 158 Kojetín/Ko­valovice B – Pavlovice (NE 16.30), Odstrčil – Vrána, R. Navrátil SDR2. 159 Lipník n. B. B – Hustopeče n. B. (NE 16.30), M. Pospíšil – Dubravský, Maceček, hřiště Dolní Újezd. 160 Soběchleby – Újezdec (NE 10.00), Koláček – Bubeník, Hohnová. 161 Býškovice – H. Újezd B/Bochoř (SO 13:30), Bubeník – Dreiseitel, R. Navrátil, hřiště Horní Újezd.

OS mužů, skupina A – 19. kolo: 109 Uhřičice – H. Moštěnice B (NE 16.30), Baroš. 110 Vlkoš – Křenovice (NE 16.30), K. Pospíšil. 111 Lobodice – Brodek u Přerova B (NE 16.30), Karaban SDR2. 112 Beňov B – Měrovice (SO 16.30), Odstrčil. 113 Lověšice – Říkovice (SO 16.30), Lecián. 114 Polkovice – Stará Ves (SO 16.30), Skopalík.

OS mužů, skupina B – 19. kolo: 109 Dukla Hranice – Černotín (SO 16.30), Frydrych. 110 Lazníky – Potštát (NE 16.30), Lecián. 111 Prosenice – Jezernice (SO 16.30), K. Pospíšil. 112 Drahotuše – H. Nětčice (SO 16.30), Dreiseitel. 113 KMK Zubr Přerov – Žákovice (SO 16.30), Baroš – Kičin, Axamit. 114 Bělotín B – Skalička (NE 14.00), Frydrych – Bubeník, Šerý.

OP dorostu – 19. kolo: 109 Dukla Hranice – Soběchleby (SO 13.30), nehraje se. 110 Vlkoš – Křenovice (NE 14.00), K. Pospíšil. 111 Radslavice – Troubky (NE 13.30), P. Pospíšil. 112 Ústí – volno. 113 Lověšice – Hustopeče n. B. (NE 16.30), Hrčo. 114 Bělotín – Újezdec (SO 16.30), Šerý.

OP žáků – 19. kolo: 109 Kojetín/Ko­valovice  – H. Moštěnice (SO 9.00), Ossos. 110 Vlkoš – Domaželice (NE 10.00), Skopalík. 111 Tovačov – Troubky (NE 16.30), Ossos. 112 Ústí – Pavlovice (NE 14.00), Karabina SDR3. 113 Soběchleby – FKM Opatovice/Všecho­vice (NE 14.00), Markovič SDR3.114 Bělotín – Kozlovice (SO 14.15), Šerý.

Dohrávka OP mužů – 21. kolo: 145 Soběchleby  – Pavlovice (PÁ 24.5., 17:30), Kouřílek – Částečka, Kulička.

Krajská přípravka: 1. FC Viktorie Přerov – Sigma Olomouc (SO 9.00), Maceček, Karabina.

Veolia cup: Želatovice (SO 9.00), Axamit, M. Pospíšil, Kičin, Odstrčil.

KP dorostu: 1.FC Viktorie Přerov – Konice (NE 10.00), hřiště KMK Přerov – AR1 – Vrána, AR2 – Zdráhal.

Dohrávka žáků: Soběchleby – Troubky (ČT 18.00), Skopalík.