Vedoucí tým soutěže potvrdil své postavení v čele tabulky, když měl po celé utkání herní převahu, jenže ne a ne se prosadit.

„Utkání rozhodly dva faktory – naše nemohoucnost v zakončení a skvělý výkon gólmana Maráka, který měl opravdu svůj den. Kdybychom alespoň proměnili polovinu šancí, tak mohlo utkání skončit úplně jinačím výsledkem,“ má jasno trenér Hranic Petr Zatloukal.

„Je to pro nás určitě ztráta, protože naše převaha byla jednoznačná, ovšem ani jednu z vypracovaných šancí jsme nedokázali využít,“ dodal k nečekané ztrátě bodů.

Troubečtí podali proti favoritovi nadšený bojovný výkon, který nakonec slavil úspěch v podobě jednobodového přísunu.

„Věděli jsme, že nás čeká kvalitní soupeř, což v utkání také předvedl a dokázal, že je na špici krajského přeboru právem. Přizpůsobili jsme tomu taktiku a rozestavení. Chtěli jsme především vycházet se zabezpečené obrany a vyrážet do brejkových situací, což se nám až na výjimky dařilo,“ pověděl hrající trenér domácích Ivo Gregovský.

Hosté byli fotbalovější, vypracovali si více tutovek, ovšem ani jednu z nich neproměnili.

„Při některých šancích soupeře jsme měli i štěstí, ale na druhou stranu i my jsme si vypracovali nějaké příležitosti, které jsme mohli využít,“ poznamenal.

„Soupeř byl určitě lepší, nám se ale podařilo velkou zodpovědností a bojovností získat bod. Tento přístup a nasazení by mohlo hráče motivovat do dalších utkání. Dobrý výsledek s největším aspirantem na postup do divize je bezesporu výkonem celého družstva,“ dodal trenér domácích.

FK Troubky – SK Hranice 0:0

FK Troubky: Marák – Pospíšil, Gregovský, Stoklásek, Pich – Nemrava (70. P. Petráš), Stískal, R. Haviernik, Ticháček (88. Vrána), Němčák – Koutný. Hrající trenér: Ivo Gregovský.

SK Hranice: Matůšů – Žoch (75. Chrastina), Kundrát, Wojnarovský, Čáp – Modelský, Kufa, Málek, Pecha – Kušner (80. Pokorný), Ferenc. Trenér: Petr Zatloukal.