V ní tipoval správně výhru Mikulovic v Kozlovicích Roman Kubáč, který si může do redakce Přerovského deníku přijít pro zajímavou věcnou cenu.

NA SVÉ SI PŘIJDOU MILOVNÍCI PIVA

Na nejlepší tipující v podzimní části Tip ligy čekají atraktivní ceny, zejména milovníci piva si přijdou na své.

Pravidla soutěže Tip liga Nové Přerovsko

Jak se Tip liga hraje?

V Novém Přerovsku nebo na internetové adrese www.mojenoviny.cz najdete každý týden nový kupon s 10 fotbalovými zápasy. Vlastní hra je jednoduchá: tipnete si výsledky, vyplníte kolonky ve formuláři a vystřižený kupon poštou či osobně podáte do redakce nebo stisknutím tlačítka jednoduše odešlete. Podmínkou je, aby první hlasování bylo provedeno na originálním výstřižku z novin. Tipovat je možno nejpozději v pátek před hracím víkendem, uzávěrka podání kuponu je do 14 hodin.

Výsledky se tipují klasicky: 1 znamená výhru domácích, 0 remízu a 2 vítězství hostů. Při prvním odeslání kuponu je při vyplňování identifikačního čísla potřeba vepsat do této kolonky písmeno N - to znamená, že jste novým hráčem. Redakce vám pak přidělí konkrétní identifikační číslo, které vás bude provázet až od konce jarní části soutěže. Přidělené číslo najdete na výsledkové listině daného kola Tip ligy, soutěžit už můžete pouze s tímto svým číslem.

Více kuponů nedává větší naději

Každý hráč může v každém kole vyplnit na své jméno pouze jediný kupon, a to buď použitím originálního kuponu vystřiženého z novin nebo hlasováním na internetu. Dvojtipy nejsou povoleny. Každý pátek si pak na www.mojenoviny.cz nebo v Novém Přerovsku můžete přečíst, jak na tom jste.

Systém bodování je jednoduchý

Za každý správný tip dostanete plus dva body, za chybný či nevyplněný tip pak o jeden bod přijdete.

Shodu bodů rozhoduje Supertrefa

Může se stát, že v jednotlivých kolech dojde k bodové shodě. Je proto nutné vyplnit i výsledek Supertrefy, což je tip na skóre vybraného utkání a jeho poločasu. Přesnější Supertrefa rozhodne v případě shodných bodů o vítězi kola.

Návod, jak rychle a správně tipovat po internetu

Zadáte adresu www.mojenoviny.cz a po zobrazení úvodní strany kliknete na ikonu Tip liga. Po zobrazení strany o Tip lize najedete kurzorem dolů a z nabídky vyberete Přerov. Zde si můžete prohlížet průběžné výsledky (ikona Výsledky) nebo podrobně prostudovat pravidla (ikona Pravidla) či přistoupit k tipování výsledků (ikona Kupon). V kuponu nejprve natipujte všech deset výsledků včetně takzvané Supertrefy, a všechny ostatní kolonky s údaji o vaší osobě. K tomu, abyste kupon mohli kliknutím na ikonu Odeslat opravdu poslat, musíte vyplnit jméno a příjmení, datum narození, bydliště a identifikační číslo. Telefon a e-mail vyplňovat nemusíte, ale usnadní náš případný kontakt s vámi. Využití údajů pouze pro potřeby soutěže je zaručeno.

 

  • Mohu prostřednictvím internetu tipovat výsledky zápasů v několika okresech?

Ano. Podmínky soutěže Tip liga nevylučují současné tipovaní ve více regionech. Je však vždy třeba dodržet pravidlo, že tipy mohou být odeslány buď po internetu nebo na originálních kuponech z novin.

  • Najaře jsem se Tip ligy účastnil. Zůstává mi stále stejné identifikační číslo?

Nezůstává.Jarní část Tip ligy je minulostí a nyní začínají všichni jako noví hráči. V prvním kole, kterého se zúčastní, tedy uvádějí všichni místo identifikačního čísla písmeno N a pod číselným kódem soutěží až v dalším kole.

  • Jestliže jsem začal soutěžit s papírovými kupony vystřiženými z novin, mohu přejít na tipování přes internet?

Tipy na papírových kuponech i tipy po internetu jsou rovnocenné - můžete se tedy rozhodnout pro kteroukoliv variantu a v průběhu soutěže je libovolně střídat.

Odpovědi na nejčastěji kladené otázky k Tip lize