Blíže k ní měl Michal Baláš z Přerova (tipoval 32 a padlo 33 branek), na kterého čeká v redakci (Palackého 22, Přerov) karton piv Gambrinus.

Výsledky tipovaných utkání:

1.FCV Přerov – Žďár nad Sázavou 1:1

Dolany – Ústí 4:1

Loštice – Želatovice 1:3

Konice – SK Hranice 0:2

Kozlovice – Oskava 1:1

Troubky – Hněvotín 0:2

Klenovice – Kojetín 1:1

Všechovice – Želatovice B 3:1

Pivín – Hustopeče 4:3

Brodek u Přerova – Tovačov 0:3

Průběžné pořadí po 4. kole

1. místo

0044|Barbora Takáčová|Hrani­ce⋌|8|32

0048|Radomír Klvaňa|Opatovi­ce⋌|5|32

0139|Tomáš Hrbáček|Přerov⋌|2|32

4. místo

0027|Jiří Dreiseitl|Jezer­nice⋌|8|29

0034|Tomáš Jakubec|Opato­vice⋌|8|29

0014|Zdeněk Greš|Bělotín⋌|5|29

0115|Nikol Hánečková|Žal­kovice⋌|5|29

0117|Luděk Kovář|Stará Ves⋌|5|29

0130|David Kubáč|Přerov⋌|5|29

0120|Roman Kubáč|Přerov⋌|5|29

0030|Jan Pecha|Vítonice⋌|5|29

0010|Miroslav Řehák|Opatovi­ce⋌|5|29

0045|Eva Takáčová|Hrani­ce⋌|5|29

0012|Josef Tománek|Hrani­ce⋌|5|29

0011|Václav Žeravík ml.|Hranice⋌|5|29

0078|Pavel Poljanský|Pře­rov⋌|2|29

17. místo

0099|Martin Kovář|Stará Ves⋌|5|26

0128|David Kunc|Přerov⋌|5|26

0114|Pavel Němčák|Troubky⋌|5|26

0124|Květoslav Otáhal|Vlkoš⋌|5|26

0043|Miroslav Takáč|Hranice⋌|5|26

0004|Miroslav Bartošák|Husto­peče⋌|2|26

0032|Radovan Majkus|Všecho­vice⋌|2|26

0049|Lubomír Sedlák|Milenov⋌|2|26

0042|Jana Šubová|Klokočí⋌|2|26

26. místo

0062|Pavel Jiřík|Radslavi­ce⋌|8|23

0105|Lubomír Jurečka|Přerov⋌|8|23

0090|Vlastislav Navrátil|Osek n. B.⋌|8|23

0016|Aleš Martinát|Hrani­ce⋌|5|23

0089|Roman Petřvalský|So­běchleby⋌|5|23

0026|Eva Spillerová|Slatina u Bílovce⋌|5|23

0022|Markéta Strnadlová|Opa­tovice⋌|5|23

0046|Petr Takáč|Hranice⋌|5|23

0005|Simona Bartošáková|Hus­topeče⋌|2|23

0108|Drahoslav Gebur|Přerov⋌|2|23

0068|Vladimír Mánek|Přerov⋌|2|23

0009|Radim Zlámal|Rakov⋌|2|23

0015|Miluše Zlámalová|Rakov⋌|2|23

0035|Tomáš Klvaňa|Opatovice⋌|-1|23

0113|Petr Pohlídal|Přerov⋌|-1|23

0006|Ondřej Tureček|Hranice⋌|-1|23

42. místo

0125|Radek Dokoupil|Přerov⋌|0|21

43. místo

0111|Michal Baláš|Přerov⋌|11|20

0100|Pavel Adámek|Hranice⋌|2|20

0023|Dezider Bachorec|Hrani­ce⋌|2|20

0112|Michal Bartoněk|Přerov⋌|2|20

0024|Jan Bocheza ml.|Hranice⋌|2|20

0060|Marie Dreiseitlová|Mi­lenov⋌|2|20

0127|Miroslav Kovář|Stará Ves⋌|2|20

0079|Jaroslav Vaculík|Přerov⋌|2|20

0092|Bohuslav Zemánek|Přerov⋌|2|20

0097|Jakub Kotas|Bystřice p. H.⋌|-1|20

0031|Miroslav Spiller|Slatina u Bílovce⋌|-1|20

0021|Miroslav Strnadel ml.|Opatovice⋌|-1|20

55. místo

0142|Bohuslav Duchoň|Malhoti­ce⋌|5|18

56. místo

0075|Tomáš Kupka|Přerov⋌|8|17

0101|Dana Vinklárková|Pře­rov⋌|5|17

0134|Blanka Bubeníková|Tu­čín⋌|2|17

0057|Miroslav Gerhard|Horní Újezd⋌|2|17

0132|René Hánečka|Žalko­vice⋌|2|17

0028|Martin Socha|Hranice⋌|2|17

0041|Pavel Šuba|Klokočí⋌|2|17

0093|Jaroslav Králík|Újezdec⋌|-1|17

0110|Jaroslav Novotný|Přerov⋌|-1|17

0036|Veronika Polusová|Hranice⋌|-1|17

0018|Miroslav Strnadel|Opato­vice⋌|-1|17

0076|Antonín Ševeček|Přerov⋌|-1|17

0135|David Šimeček|Veselíčko⋌|-1|17

0038|Václav Zámorský ml.|Hranice⋌|-1|17

0013|Václav Žeravík st.|Hranice⋌|-1|17

0084|František Baláš|Přerov⋌|-4|17

0116|Jaroslav Skácelík|Přerov⋌|-4|17

73. místo

0148|Václav Mrázek|Pavlovi­ce⋌|5|16

74. místo

0152|Otto Jurečka|Tučín⋌|5|15

0149|Olga Karabinová|Pře­rov⋌|5|15

0146|Jan Čtvrtníček|Tu­čín⋌|2|15

77. místo

0065|Jan Kovář|Stará Ves⋌|5|14

0029|Martin Obořil|Hranice⋌|5|14

0077|Petra Pohnanová|Pře­rov⋌|5|14

0055|Ondřej Vinklárek|Opa­tovice⋌|5|14

0136|Alena Dokoupilová|Pře­rov⋌|2|14

0007|Iveta Grešová|Bělotín⋌|2|14

0118|Lukáš Hlobil|Přerov⋌|2|14

0086|Tomáš Kotas|Bystřice p. H.⋌|2|14

0061|Zdenka Krejčí|Křtomil⋌|2|14

0008|Daniel Tutka|Hranice⋌|2|14

0073|Blanka Čecháková|Kyse­lovice⋌|0|14

0091|Hana Godušová|Přerov⋌|-1|14

0054|Roman Hroch|Hranice⋌|-1|14

0098|Mojmír Kabelík|Přerov⋌|-1|14

0081|Stanislav Navrátil|Křtomil⋌|-1|14

0122|Jana Ilíková|Přerov⋌|-4|14

93. místo

0150|Matouš Ilík|Přerov⋌|11|12

0107|Alžběta Kantorová|Pře­rov⋌|2|12

0143|Petr Mikulík|Býško­vice⋌|2|12

96. místo

0066|František Hudeček|Přerov⋌|5|11

0017|Petr Gajdoš|Bělotín⋌|2|11

0033|Vladimír Tutka|Hranice⋌|2|11

0039|Václav Zámorský st.|Hranice⋌|2|11

0106|Hana Čecháková|Kyse­lovice⋌|0|11

0063|Marek Netopil|Přesta­vlky⋌|-1|11

0121|Hana Šalíková|Stará Ves⋌|-1|11

0040|Viktor Chlebík|Bělotín⋌|-4|11

0138|Vlastimil Ilík|Přerov⋌|-4|11

0094|František Jiřík|Radslavice⋌|-4|11

106. místo

0151|Lukáš Kaďorek|Přerov⋌|2|10

107. místo

0059|Lenka Vališová|Hrani­ce⋌|0|9

0145|Alexandra Remešová|Hranice⋌|-1|9

109. místo

0161|Marek Přikryl|Vinary⋌|8|8

0053|Antonín Růžička st.|Paršovice⋌|5|8

0133|Irena Hlobilová|Pře­rov⋌|2|8

0056|Drahomíra Plesníková|Hus­topeče⋌|2|8

0052|Antonín Růžička|Paršo­vice⋌|2|8

0050|Božena Uhýrková|Hrani­ce⋌|2|8

0087|Libor Čechák|Kyselo­vice⋌|0|8

0096|Lenka Čecháková|Kyse­lovice⋌|0|8

0064|Linhard Sládeček|Přerov⋌|-1|8

0123|Antonín Šimeček|Veselíčko⋌|-1|8

0069|Josef Škapinec|Přerov⋌|-1|8

0067|Marek Zábranský|Přerov⋌|-1|8

0001|Antonín Závodný|Hranice⋌|-1|8

0025|Jan Bocheza|Hranice⋌|-4|8

0119|Miloš Bubeník|Tučín⋌|-4|8

0058|Monika Plesníková|Hus­topeče⋌|-7|8

125. místo

0154|Renata Kovaříková|Přerov⋌|-1|6

126. místo

0080|Jiří Dobeš|Přerov⋌|5|5

0019|Antonín Uhýrek|Hranice⋌|5|5

0088|Tomáš Cifr|Osek n. B.⋌|2|5

0109|Zdeněk His|Přerov⋌|2|5

0070|Lukáš Chytil|Přesta­vlky⋌|2|5

0082|Jiří Dreiseitel|Mi­lenov⋌|-1|5

0083|Karel Drnovský|Přerov⋌|-1|5

0131|Václav Karabina|Přerov⋌|-1|5

0003|Petr Krutil|Hranice⋌|-1|5

0095|Václav Zlámalík|Lipník n. B.⋌|-1|5

0104|Věra Geburová|Přerov⋌|-4|5

0051|Jarmila Růžičková|Par­šovice⋌|-7|5

138. místo

0153|Zedek Josef|Přerov⋌|0|4

0147|Miroslav Juránek|Dřevo­hostice⋌|-1|4

140. místo

0144|Jiří Volf|Hranice⋌|-1|3

0102|Petr Kantor|Přerov⋌|-4|3

142. místo

0085|Jarmila Pavelková|Pře­rov⋌|5|2

0129|Stanislav Holaň|Přerov⋌|-1|2

0071|Jiří Pavelka|Přerov⋌|-1|2

0072|Miroslav Polách|Přerov⋌|-1|2

146. místo

0155|Jiří Škárka|Hranice⋌|-4|1

147. místo

0141|Jitka Jakubcová|Ústí⋌|2|0

148. místo

0137|Vít Kocián|Přerov⋌|5|-1

0002|Petr Šíp|Hranice⋌|2|-1

0159|Vladimír Bija|Beňov⋌|-1|-1

0020|Martin Jakubec|Hranice⋌|-1|-1

0047|Pavel Klvaňa|Opatovice⋌|-1|-1

0126|Miroslava Kociánová|Přerov⋌|-1|-1

0160|Martin Schlehr|Beňov⋌|-1|-1

0074|Vladimír Ondrák|Přerov⋌|-4|-1

0103|Eva Šmídová|Přesta­vlky⋌|-4|-1

157. místo

0156|Kateřina Krejčí|Soběchleby⋌|-1|-2

158. místo

0140|Ondřej Úhýrek|Ústí⋌|-1|-3

159. místo

0158|Michal Petráš|Přerov⋌|-4|-4

160. místo

0157|Josef Bareš|Přerov⋌|-7|-7

161. místo

0037|Jaroslav Polus|Hranice⋌|2|-10