Vedení Krajského fotbalového svazu přeložilo pouze střetnutí Zlatých Hor s Litovlí. Zbylých devět utkání bylo sehráno. Nejvyššího počtu, a to šesti bodů, dosáhlo třináct soutěžících. O vítězi nerozhodla ani Supertrefa. Nejblíže počtu vstřelených branek, a to počtu 28, byli dva tipující. Jmenovitě Zdeněk Adam z Radotína, jenž tipoval 26, a Antonín Růžička mladší z Paršovic (30). Vítěze tak muselo určit poslední kritérium většího celkového počtu bodů. Z vítězství se tak radoval Antonín Růžička mladší, na kterého čeká v redakci (Pernštejnské náměstí 1, Hranice) karton piv Gambrinus.

Výsledky tipovaných utkání

Hranice – Lískovec 1:0

Mohelnice – Přerov 4:4

Šumperk – Valašské Meziříčí 1:2

Karviná B – Havířov 1:3

Zlaté Hory – Litovel (odloženo)

Hněvotín – Konice 1:0

Šternberk – Želatovice 0:1

Kozlovice – Ústí 1:0

Opatovice – Oskava 2:3

Troubky – Určice 2:2

Průběžné pořadí Tip ligy:

1. místo

0073|Věra Geburová|Přerov|⋌6|12

0003|Antonín Růžička ml.|Paršovice|⋌6|12

0101|Jaroslav Polus|Hranice|⋌3|12

0087|Pavel Polyanský|Pře­rov|⋌3|12

5. místo

0135|Antonín Návara|Ústí|⋌6|10

6. místo

0127|Zdeněk Adam|Radotín|⋌6|9

0048|Pavel Jiřík|Radslavi­ce|⋌6|9

0095|Josef Škapinec|Přerov|⋌6|9

0017|Daniel Tutka|Hranice|⋌6|9

0111|Josef Vašina|Ústí|⋌6|9

0110|Jitka Jakubcová|Ústí|⋌3|9

0046|Martin Jakubec|Hrani­ce|⋌3|9

0006|Radomír Klvaňa|Opatovi­ce|⋌3|9

0011|Veronika Polusová|Hrani­ce|⋌3|9

0067|Bohuslav Zemánek|Přerov|⋌3|9

0074|Alena Dokoupilová|Pře­rov|⋌-3|9

17. místo

0098|Michal Baláš|Přerov|⋌0|7

18. místo

0068|Jan Čtvrtníček|Tu­čín|⋌6|6

0155|Radek Dokoupil|Přerov|⋌6|6

0021|Viktor Chlebík|Bělotín|⋌6|6

0091|David Šimeček|Veselíč­ko|⋌6|6

0030|Renata Gerhardová|Horní Újezd|⋌3|6

0069|Hana Godušová|Přerov|⋌3|6

0039|Zdeněk Greš|Bělotín|⋌3|6

0076|František Hudeček|Přerov|⋌3|6

0121|Jan Růžička|Přerov|⋌3|6

0104|Lubomír Sedlák|Milenov|⋌3|6

0040|Barbora Takáčová|Hrani­ce|⋌3|6

0085|René Zaoral|Přerov|⋌3|6

0064|Pavla Balášová|Přerov|⋌0|6

0058|Blanka Bubeníková|Tu­čín|⋌0|6

0052|Jiří Dobeš|Přerov|⋌0|6

0034|Petr Gajdoš|Bělotín|⋌0|6

0088|Martin Kovář|Stará Ves|⋌0|6

0050|Zdenka Krejčí|Křtomil|⋌0|6

0051|Stanislav Navrátil|Křto­mil|⋌0|6

0055|Jaroslav Skácelík|Přerov|⋌0|6

0041|Eva Takáčová|Hranice|⋌-3|6

39. místo

0081|Irena Hlobilová|Pře­rov|⋌3|5

40. místo

0145|Václav Karabina|Přerov|⋌3|4

0140|Petra Marečková|Čer­notín|⋌3|4

0136|Jan Bocheza|Hrani­ce|⋌0|4

0149|Josef Zedek|Přerov|⋌0|4

0131|František Jiřík|Radslavice|⋌-3|4

45. místo

0119|Michal Bartoněk|Přerov|⋌6|3

0097|František Baláš|Přerov|⋌3|3

0122|Kateřina Bubeníková|Tu­čín|⋌3|3

0066|Petr Kavka|Přerov|⋌3|3

0060|Miroslava Kociánová|Pře­rov|⋌3|3

0062|Tomáš Kotas|Bystřice pod Hostýnem|⋌3|3

0152|Aleš Martinát|Hrani­ce|⋌3|3

0080|Jiří Pavelka|Přerov|⋌3|3

0028|Martin Socha|Hranice|⋌3|3

0019|Miroslav Spiller|Slatina u Bílec|⋌3|3

0156|Hana Šalíková|Stará Ves 197|⋌3|3

0036|Pavel Šuba|Klokočí|⋌3|3

0005|Jaroslav Šuba|Rakov|⋌3|3

0024|Josef Tománek|Hrani­ce|⋌3|3

0063|Lukáš Valentík|Lipník nad Bečvou|⋌3|3

0032|Miluše Zlámalová|Rakov|⋌3|3

0125|Jiří Zmeškal|Tučín|⋌3|3

0075|Miloš Bubeník|Tučín|⋌0|3

0102|Miroslav Gerhard ml.|Všechovice|⋌0|3

0038|Iveta Grešová|Bělotín|⋌0|3

0027|Tomáš Klvaňa|Opatovi­ce|⋌0|3

0089|Luděk Kovář|Stará Ves|⋌0|3

0008|Jaroslav Kuchař|Opatovi­ce|⋌0|3

0010|Ladislav Novák|Ústí|⋌0|3

0079|Petr Pohlídal|Koko­ry|⋌0|3

0001|Jarmila Růžičková|Par­šovice|⋌0|3

0071|Antonín Šimeček|Veselíč­ko|⋌0|3

0020|Petr Šíp|Hranice|⋌0|3

0042|Miroslav Takáč|Hranice|⋌0|3

0099|Ondřej Vinklárek|Opa­tovice|⋌0|3

0126|Dana Vinklárková|Pře­rov|⋌0|3

0129|Josef Voráč|Jezerni­ce|⋌0|3

0015|Václav Zámorský st.|Hranice|⋌0|3

0106|Lubomír Zlámal|Rakov|⋌0|3

0107|Magda Zlámalová|Rakov|⋌0|3

0022|Marek Žeravík|Ústí|⋌0|3

0025|Václav Žeravík|Ústí|⋌0|3

0059|Drahoslav Gebur|Přerov|⋌-3|3

0049|David Jiřík|Radlavice|⋌-3|3

0043|Petr Takáč|Hranice|⋌-3|3

0014|Václav Zámorský ml.|Hranice|⋌-3|3

86. místo

0061|Lukáš Hlobil|Přerov|⋌0|2

0118|Vlastimil Nevřela|Dluhonice 130|⋌0|2

88. místo

0023|Vladimír Tutka|Hranice|⋌3|1

0139|Roman Bernkopf|Černo­tín|⋌0|1

0143|Petr Kantor|Přerov|⋌0|1

0134|Petr Mikulík|Býško­vice|⋌0|1

0035|Libor Pavelka|Hrani­ce|⋌0|1

0141|Drahomíra Plesníková|Hus­topeče n. B.|⋌0|1

0150|Marek Přikryl|Vinary-Přerov|⋌0|1

0132|Marie Dreiseitelová|Mi­lenov|⋌-3|1

0138|Petr Krutil|Hranice|⋌-3|1

97. místo

0130|Lukáš Chytil|Přerov|⋌3|0

0077|Vladimír Ondrák|Přerov|⋌3|0

0100|Dezider Bachorec|Hrani­ce|⋌0|0

0072|Karel Drnovský|Přerov|⋌0|0

0128|René Hánečka|Žalko­vice|⋌0|0

0114|Tomáš Jakubec|Opato­vice|⋌0|0

0070|Miroslav Juránek|Dřevo­hostice|⋌0|0

0053|Lubomír Jurečka|Přerov|⋌0|0

0103|Monika Plesníková|Hus­topeče n. B.|⋌0|0

0105|Miroslav Řehák|Opatovi­ce|⋌0|0

0037|Jana Šubová|Klokočí|⋌0|0

0153|Ondřej Uhýrek|Ústí|⋌0|0

0044|Antonín Uhýrek|Ústí|⋌0|0

0009|Pavel Vymětalík|Opa­tovice|⋌0|0

0033|Radim Zlámal|Rakov|⋌0|0

0031|Václav Žeravík ml.|Ústi|⋌0|0

0078|Pavel Adámek|Hranice|⋌-3|0

0124|Jan Bubeník|Tučín|⋌-3|0

0065|Stanislav Holaň|Přerov|⋌-3|0

0093|Roman Kubáč|Přerov|⋌-3|0

0082|Jaromír Novotný|Přerov|⋌-3|0

0083|Antonín Ševeček|Přerov|⋌-3|0

119. místo

0026|Miroslav Gerhard st.|Horní Újezd|⋌0|-1

0086|Miroslav Kovář|Stará Ves|⋌0|-1

0123|Jaroslav Králík|Přerov – Újezdec|⋌0|-1

0116|Alexandra Remešová|Hrani­ce|⋌0|-1

0018|Jiří Volf|Hranice|⋌0|-1

0117|Petr Zavadil|pošta Pavlovice u Přerova|⋌0|-1

125. místo

0084|Zdeněk His|Přerov|⋌0|-2

0144|Vít Kocián|Přerov|⋌0|-2

0147|Libor Čechák|Kyselovice|⋌-3|-2

0137|Božena Zlámalová||⋌-3|-2

129. místo

0094|Linhard Sládeček|Přerov|⋌3|-3

0012|Miroslav Bartošák|Hustopeče n. B. |⋌0|-3

0029|Simona Bartošáková|Hus­topeče n. B.|⋌0|-3

0120|Pavel Němčák|Troubky|⋌0|-3

0112|Miroslav Strnadel|Opato­vice|⋌0|-3

0113|Miroslav Strnadel ml.|Opatovice|⋌0|-3

0016|Vladimír Tutka st.|Hranice|⋌0|-3

0158|Hana Čecháková|Kyse­lovice|⋌-3|-3

0109|Iva Dorazilová|Hus­topeče nad Bečvou|-3|-3

0154|Vlastimil Ilík|Přerov|-3|-3

0056|Ivo Navrátil|Přerov|-3|-3

0092|Květoslav Otáhal|Vlkoš|-3|-3

0108|Roman Petřvalský|So­běchleby|⋌-3|-3

0054|Petra Pohnanová|Přerov|⋌-3|-3

0004|Jan Skopal|Valšovice|⋌-3|-3

0151|Ladislav Šustek|Paršovice|⋌-3|-3

0045|Božena Úhýrková|Ústí|⋌-3|-3

0013|Antonín Závodný|Hranice|⋌-3|-3

0096|Marek Zábranský|Přerov|⋌-6|-3

0007|Věra Klvaňová|Opato­vice|⋌-9|-3

149. místo

0142|Karel Šubík|Přerov|⋌0|-5

0146|Renata Kovaříková|Přerov|⋌-3|-5

0133|Zdena Zlámalová|Rakov|⋌-3|-5

152. místo

0057|Vlastislav Navrátil|Osek nad Bečvou|⋌-3|-6

0002|Antonín Růžička|Paršovice|⋌-3|-6

0115|Markéta Strnadlová|Opa­tovice|⋌-3|-6

0157|Alžběta Kantorová|Přerov|⋌-6|-6

0090|Jan Kovář|Stará Ves|⋌-6|-6

157. místo

0148|Mojmír Kabelík|Přerov|⋌-6|-8