Už teď to vypadá, že dva týmypřezimují v čele svých soutěží, a to starší žáci a starší přípravka B.

Ostatní družstva, kromě mladších žáků, se pohybují v klidných vodách tabulek.

Muži Viktorie hrající okresní soutěž odmítli postup tabulkou na druhou příčku, když podruhé za sebou ztratili doma body, tentokrát po remíze 2:2 s týmem Skaličky. Do černého se trefili Lipták a Hudeček.

Dorostenci ke svým zápasům krajského přeboru jeli do Černovíru. Starší prohráli 1:2 a pod jediný zápis hostí do střelecké listiny se podepsal Klein.

Mladší dorostenci vyválčili na půdě soupeře alespoň bod za remízu 0:0. V sobotu dopoledne v domácím prostředí žáci Viktorie Přerov hostili Uničov. Starší neomylně kráčí za podzimním prvenstvím v krajském přeboru a opět zvítězili, tentokrát 2:1. Góly vsítili Pospíšil a Bielko.

Mladším žákům se podařilo urvat další bodík a poslednímu Lipníku se vzdálili už na osm bodů. V tomto zápase to bylo za remízu 0:0.

Starší přípravky hostovaly na hřišti městského rivala 1. FC Přerov. Béčko Viktorky potvrdilo roli nečekaného lídra soutěže a opět si se svým soupeřem poradilo celkem snadno, když své vrstevníky porazilo 7:0, a jejich starší kolegy dokonce 9:0. Góly Viktoriánů dali: Macháček 4, Langer a Dýčka 3, Grečmal, Hlušía Beňa 2.

Áčko Viktorie se svými stejně starými protivníky prohrálo 0:2 a mladší tým 1.FC porazilo 3:1. O góly A-týmu se postarali Calábek 2 a Zachrdle.

Pro přípravky sezona tímto skončila. Po podzimní části se B-tým usadil na špici tabulkya áčko přezimuje v jejím středu.

O víkendu zajíždí všechny týmy Viktorie ven - muži do Opatovic, dorostenci do Mohelnice a žáci do Šternberka.

(bh)