Rezerva mužů odjížděla do Polkovic a jejím cílem byl tříbodový import. Ten se podařil po vítězství 3:5 (0:3). Do střelecké listiny se zapsali Hrabal, Hnilica, Zombori, Fáber a Barbořík.

V divizním duelu áčka dorostenců s Krnovem byl 1.FCV papírovým favoritem. Po bezbrankovém poločasu se během první patnáctiminutovky druhého dějství dostali hosté do dvoubrankového trháku. Zisk alespoň jednoho bodu za remízu zajistili Mika proměněním pokutového kopu pět minut před koncem a Zaoral, který se v poslední minutě protáhl krnovskou obranou a křížnou střelou k tyči vyrovnal na konečných 2:2.

Mladší porazili svého tabulkového souseda 3:1 (2:1) po trefách Zaorala, Kyseláka a Mazura.

Halamíček a Štěrba, to jsou jména střelců v utkání krajského přeboru starších dorostenců mezi Přerovem B a Čechovicemi s konečným výsledkem 2:0 (1:0).

Jejich mladší kolegové drželi o poločase remízových 2:2 brankami Čtvrtníčka a Bielka. Čechovice po změně stran však přidaly další gól a odvezly si tři body.

Brněnská Líšeň se stala místem klání žáků všech čtyř kategorií. Nejstarší U15 nasadila domácím rukavici 0:5 (0:5), branky: Grepl 3, Vymětal, Vágner. Tři body urvala také čtrnáctka. O poločase sice prohrávala 2:1, ale po přestávce vývoj souboje otočila a zvítězila 3:4. Za Přerov se dvakrát trefili Baďura a Kudlička.

Třináctiletí v Líšni prohráli 4:1, když jednotlivé poločasy skončily 1:0, 1:0, 2:0 a 0:1. Jediný úspěch zaznamenal Dýčka. Dvanáctka v součtu prohrála 8:3 (2:1, 2:0, 3:2, 1:0). Za hosty se do střelecké listiny zapsal dvakrát Javora a jednou Macháček.

Áčko starší přípravky nastupuje mimo svůj krajský přebor i v okresním přeboru mladších žáků. Tam vyhrálo v Újezdci 1:4 (0:2), branky: Bula, Cagášek, Otáhal a Mohapl. V krajském přeboru veze vítězství z Hranic 3:10 (0:1, 1:3, 1:3, 1:3). Střelci: Keňo a Kobliha 2, Holouš, Čech, Handl, Cagášek, Mohapl, Skřeček.

Béčko starší přípravky rovněž vyhrálo 9:11 (3:4, 2:2, 1:3, 3:2), branky: Vyňuchal 3, Mazaník S. a Škoda 2, Bělaška, Kuča, Hošťálek, Piska.

Další čtyři týmy mladších přípravek měly na pořadu své turnaje v rámci OFS Přerov.

Zahálet nebudou celky 1.FC Viktorie Přerov ani o tomto víkendu. V neděli ráno se představí áčko mužů v divizi ve Velkém Meziříčí. Rezervy mužů hostí v sobotu od 15 hodin Záříčí. Áčka dorostenců pojedou do Valašského Meziříčí, rezervy do Mohelnice. V neděli bude stadion na Sokolské ulici (Spartak Přerov) patřit lize žáků. Přerov přivítá Břeclav, začátky v 10, 11.45, 13.30 a 15 hodin. Doma na Alšově ulici (SK Přerov) budou bojovat v neděli od 9 hodin áčka přípravek s Prostějovem. V sobotu od 9 hodin hostí áčko přípravky Bochoř. (lj)