Dorostenecká družstva Viktorky předehrávala ve středu 14. dubna svá utkání v Jeseníku. Starší nastoupili do svého zápasu s úsilím odčinit domácí porážku z předešlého týdne. To se jim dařilo a po prvním poločase vedli nad svým soupeřem 2:1. O branky Viktorky se postaral Bernard a Zach. Vyrovnaný boj přinesla i druhá půle. Jenže přišla poslední dvacetiminutovka a sen o vítězství se opět rozplynul. Jeseník otočil zápas a zvítězil 4:2. Dlužno říci, že hosté se nezlomili a i přes nepříznivý vývoj utkání dohrávali se ctí a bojovali až do poslední minuty.

Mladší dorostenci prohráli po bezbrankovém poločase 0:4, ač obraz hry výsledku rozhodně neodpovídal a stejně jako jejich starší kolegové, pro které už se další zápasy stanou bojem o záchranu, klesají tabulkou níž a níž.

V sobotu nastoupili doma ke svému zápasu muži Viktorie Přerov proti rezervě Horní Moštěnice. Zápas s týmem ze spodní části tabulky měl potvrdit dobrou formu domácího týmu v začátku jarní části sezony. To se také nakonec ukázalo. Už v první půlce šla Viktorka do vedení 2:0 zásluhou výstavního gólu Rossáka a přesné trefě do černého od Hrabala. Ve druhé půli sice hosté na chvíli vystrčili růžky a snížili na 1:2, ale další branky z kopaček Fábera a znovu Rossáka rozhodli o jasné výhře 4:1.

Starší žáci řádili v Černovíru

V neděli hrála žákovská družstva na půdě Černovíru. Starší se předvedli opět v tom nejlepším světle a porazili svého soupeře 3:0. Zápas měl jednoznačný průběh a kluci svému protivníkovi nedovolili téměř nic, o čemž svědčí pouhá jedna střela domácích mezi tyče. O branky vítězů se postarali Rytíř, Herman a Bielko.

Druhý zápas měl opačný průběh a domácí v něm mladší žáky Viktorky přehráli jednoznačně 5:0.

Přípravky Viktorie hostily doma Sokol Čechovice. Zatímco A-tým prohrál obě utkání (1:5 a 0:3), když jediný gól zařídil Raška, béčko opět nezaváhalo a přestřílelo své soupeře 4:0 a 6:0. Branky vítězného týmu Viktorky padly z kopaček Macháčka 3, Langera 2 a po jedné přidali Grečmal, Dvořák, Zdráhal, Dýčka a Zákostelský.

Mladší přípravka B dohrávala poslední turnaj z podzimní části a po dvou výhrách, remíze a porážce si připsala na svůj účet další cenné body a v tabulce skupiny B okresního přeboru skončila na čtvrtém místě.

O víkendu hostí doma v sobotu od 10 hodin dorost Viktorie tým Čechovic, žáci zajíždějí v sobotu do Šumperka a přípravky týž den do Nemilan. V neděli poté nastoupí muži na horké půdě Bělotína, kde budou hájit své třetí místo. ⋌(bh)