Starší dorostenci ve Vítkovicích s tamní rezervou nebrali varování v podobě vstřelené branky už v 7. minutě vážně. Když po přímém kopu překonal brankáře Sohlicha vlastním gólem hlavou jeden z jeho spoluhráčů podruhé, bylo ještě hůře. Kontaktní gól se podařilo po přestávce vstřelit Navrátilovi, ale další možnosti zůstaly bez brankové radosti. Vzhledem k tomu, že i zbylé týmy ze špičky divize nebodovaly, zůstává 1. FC v čele tabulky.

Mladší dorostenci se stejným soupeřem dokonce tahali za delší konec a v poločase vedli brankou Zimčíka. Do kolen je však po příchodu z kabin dostaly dva vlastní góly Pelikána. Ve hře vabank pak obdrželi další branku, nakonec tedy odjeli s prohrou 1:3.

Importem tří bodů skončilo utkání áčka starších žáků v Třinci, kde přerovští mladíci zvítězili 2:0 zásluhou Kyseláka.

Mladší áčko ve městě železa prohrálo 0:3 po bezbrankovém poločase, ovšem trenér Mrázek své svěřence nezatracuje: „Celý tým musím pochválit za předvedený výkon, nechybělo nasazení a chuť uhrát co nejlepší výsledek.“

O poločase starší rezerva žáků v krajském přeboru prohrávala v Černovíře 1:2, nakonec se však radovala z vítězství 5:3. Střeleckou potencí oplýval Kubíček se čtyřmi zářezy do pažby, jednu branku přidal Vymětal.

Jejich mladší kolegové s o rok starším soupeřem prohráli 1:2 (0:1). Příležitostí bylo na dva zápasy, ale jedinou branku 1. FC dal Chuda, a ta na body sama nestačila.

V lize žen prohrávala přerovská děvčata na domácím trávníku s Lokomotivou Brno Horní Heršpice v poločase 1:2, po změně stran však zápas otočila na 3:2 a ponechala si tak všechny body. Dva góly si připsala do statistik Lexová, jeden Mokrušová.

Už ve středu dohrávaly přerovské ženy utkání s Brumovem. Reputaci si budou chtít v sobotu od 15.30 hodin napravit muži v souboji s Litovlí. Před nimi se od 10.15 a od 12.30 utkají doma obě kategorie dorostenců se Zábřehem. V neděli pak hostí áčka žáků Valašské Meziříčí, výkopy jsou v 10 a 11.45 hodin a starší přípravka přivítá ve dvě odpoledne 1.HFK Olomouc.

Venku se představí ženy v sobotu v Olomouci, žákovské rezervy v Jeseníku a mladší přípravky na turnajích v Tovačově a v Brodku u Přerova. (lj)