Stejný počet posbírali i tři další soutěžící, opět tak do konečného pořadí šestého kola musela promluvit Supertrefa.

S takřka dokonalým odhadem 28 branek se tak nakonec nemohl radovat nikdo jiný, než právě přerovský tipér.

Výherci gratulujeme, svou zlatavou výhru si může vyzvednout v naší redakci (ul. Palackého 22).

Výsledky tipovaných zápasů:

Přerov – Stará Říše 1:0

Kozlovice – Blansko 1:1

Hranice – Valašské Meziříčí 1:3

Kralice na Hané – Ústí 0:2

Mohelnice B – Želatovice 0:1

Kojetín – Velké Losiny 0:0

Opatovice/Všecho­vice – Beňov 2:4

Náměšť na Hané – Lipník nad Bečvou 0:2

Brodek u Přerova – Mostkovice 7:1

Bělotín – Lutín 0:3

Pořadí hráčů po 6. kole:

1. místo

0007|Radek Klvaňa|Malhoti­ce|⋌8|36

2. místo

0008|Radim Frydrych|Hrani­ce|⋌2|33

3. místo

0045|Pavel Adámek|Hranice|⋌5|24

0010|Jaroslav Polus|Hranice|⋌5|24

0062|Hana Godušová|Přerov|⋌2|24

0026|Antonín Růžička st.|Paršov.|⋌-1|24

7. místo

0085|Eliška Hložková|Paršo­vice|⋌5|22

0088|Vladimír Tutka|Hranice|⋌5|22

9. místo

0032|Tomáš Vaculík|Opolca­ny|⋌11|21

0036|Miroslav Vymětal|Přerov|⋌11|21

0043|Renata Kovaříková|Pře­rov|⋌8|21

0037|Drahoslav Gebur|Přerov|⋌5|21

0058|Miroslav Kovář|Újezdec|⋌5|21

0020|Antonín Návara|Ústí|⋌2|21

0009|Veronika Polusová|Hrani­ce|⋌2|21

16. místo

0094|Mojmír Kabelík|Přerov|⋌11|20

17. místo

0081|Petr Takáč|Hranice|⋌8|19

0082|Miroslav Takáč|Hranice|⋌-1|19

19. místo

0069|Ctibor Melich|Hranice|⋌5|18

0003|Václav Žeravík ml.|Ústí|⋌5|18

0054|Karel Galda|Přerov|⋌2|18

0027|Antonín Růžička ml.|Paršovice|⋌2|18

0072|Marie Dreiseitelová|Mi­lenov|⋌-1|18

0047|František Jiřík|Radslavice|⋌-1|18

0001|Pavel Němčák|Troubky|⋌-1|18

0038|Marek Netopil|Stará Ves|⋌-1|18

0068|Lubomír Sedlák|Milenov|⋌-1|18

28. místo

0091|Martina Jiříková|Radsla­vice|⋌2|16

0074|Radomír Klvaňa st.|Opatovice|⋌-1|16

0093|Roman Petřvalský|So­běchl.|-⋌1|16

31. místo

0019|Jaroslav Šuba|Hranice|⋌8|15

0023|Antonín Uhýrek|Ústí|⋌8|15

0021|Jan Skopal|Valšovi­ce|⋌5|15

0050|Jiří Pavelka|Přerov|⋌2|15

0065|Vladimír Bija|Beňov|⋌-1|15

0061|Petra Pohnanová|Přerov|⋌-4|15

37. místo

0084|Ladislav Šustek|Paršovi­ce|⋌5|13

0092|Miloslav Jančík|Soběchle­by|⋌2|13

0083|Barbora Takáčová|Hrani­ce|⋌2|13

40. místo

0048|Jarmila Galdová|Přerov|⋌5|12

0015|Josef Tománek|Hrani­ce|⋌5|12

0064|Michal Bartoněk|Přerov⋌|2|12

0035|Ivo Navrátil|Přerov|⋌2|12

0053|Jaromír Novotný|Přerov|⋌2|12

0052|Antonín Ševeček|Přerov|⋌2|12

0066|Jaroslav Králík|Újezdec|⋌-1|12

0040|František Řihošek|Přesta­vlky|⋌-1|12

48. místo

0097|David Kuchař|Hranice|⋌-4|11

49. místo

0089|Jan Růžička|Přerov|⋌0|10

50. místo

0013|Dezider Bachorec|Hrani­ce|⋌5|9

0057|Irena Hlobilová|Pře­rov|⋌5|9

0012|Tomáš Klvaňa|Opatovi­ce|⋌5|9

0034|Blahoslav Krček|Přerov|⋌5|9

0024|Jarmila Růžičková|Par­šovice|⋌5|9

0033|Roman Stoklasa|Přerov|⋌5|9

0049|Vlastislav Navrátil|Osek n. B.|⋌2|9

0030|Pavel Rovenský|Bělo­tín|⋌2|9

0004|Petr Šíp|Hranice|⋌2|9

0017|Jana Šubová|Klokočí|⋌2|9

0031|Daniel Tutka|Hranice|⋌-1|9

0002|Václav Žeravík|Ústí|⋌-1|9

0014|Dušan Staněk|Hranice|⋌-4|9

63. místo

0076|Michal Petráš|Přerov|⋌0|8

64. místo

0078|Miroslava Kociánová|Pře­rov|⋌5|7

0071|Jiří Volf|Hranice|⋌-4|7

66. místo

0028|Miroslav Strnadel st.|Opatov.|⋌8|6

0006|Antonín Závodný|Hrani­ce|⋌5|6

0060|Pavel Poljanský|Pře­rov|⋌2|6

0018|Pavel Šuba|Klokočí|⋌2|6

0044|Stanislav Holaň|Přerov|⋌-1|6

0029|Miroslav Strnadel ml.|Opatov.|-⋌1|6

72. místo

0096|Miloš Surovík|Bělotín|⋌11|3

0067|Petr Kavka|Přerov|⋌5|3

0011|Alois Novák|Vítonice|⋌5|3

0016|Alexandra Remešová|Hrani­ce|⋌5|3

0022|Radomír Klvaňa|Hranice|⋌2|3

0063|Bohuslav Zemánek|Přerov|⋌-1|3

0005|Viktor Chlebík|Bělotín|⋌-4|3

0046|Pavel Jiřík|Radslavice|⋌-4|3

80. místo

0090|Martin Kovář|Stará Ves|⋌-4|2

81. místo

0075|Jan Kovář|Stará Ves|⋌2|1

82. místo

0042|Lukáš Hlobil|Přerov|⋌2|0

0095|Ondřej Uhýrek|Ústí|⋌0|0

84. místo

0080|Václav Smolka|Ústí|⋌0|-1

0099|David Vladař|Hranice|⋌0|-1

86. místo

0077|Radek Dokoupil|Přerov|⋌-1|-2

0079|Alena Dokoupilová|Pře­rov|⋌-4|-2

0073|Petr Gajdoš|Bělotín|⋌-4|-2

89. místo

0059|Jana Mikulášková|Pře­rov|⋌2|-3

0039|Luděk Kovář|Stará Ves|⋌-1|-3

0051|Věra Geburová|Přerov|⋌-4|-3

92. místo

0086|Martin Jakubec|Ústí|⋌0|-4

0055|Karel Drnovský|Přerov|⋌-4|-4

94. místo

0087|Aleš Martinát|Hranice|⋌-1|-5

95. místo

0070|Petr Haša|Hranice|⋌-1|-6

0098|David Baďura|Újezdec|⋌-4|-6

0025|Hana Růžičková|Par­šovice|⋌-10|-6

98. místo

0056|Lubomír Jurečka|Přerov|⋌-1|-9

99. místo

0041|Jaroslav Skácelík|Přerov|⋌-1|-12