Domácí chtěli na soupeře vlétnout, neboť už musí bezpodmínečně vyhrávat, a to zejména právě v domovském prostředí. Odvážněji, avšak s řadou neproměněných šancí, se hrálo prvních dvacet minut. Pak došlo k osudnému střetu, po kterém musel být Bagar převezen do nemocnice a zápas byl na chvíli přerušen.

„Byl to nezaviněný souboj, při kterém oba hráči spadli. Zřejmě vinou váhy dopadajícího hráče HFK pak došlo ke zlomení nohy. Nebyl to ale ani faul," vyjádřil se Zdeněk Hoffmann, trenér Sokola Ústí.

Od té doby bylo vidět, že ošklivé zranění měli v hráči v hlavách. „Zápas pak už nebyl na úrovni krajského přeboru. Bylo to celkově slabší," doplnil Hoffmann, který ví, že pouhý bod za remízu je pro jeho tým přece jenom málo. I záloha olomouckého HFK hrála většinu zápasu s velkou opatrností.

„Nejdřív to byl bojovný zápas a chtěli jsme samozřejmě vyhrát. Hráči mě pak zklamali bojácným výkonem. Finální část jsme nezvládli," postěžoval si trenér hostů Roman Sedláček.

TJ Sokol Ústí – 1. HFK Olomouc B 0:0

ŽK: Drmola, Fukan (oba 1. HFK B)

Rozhodčí: Hampl – Straka, Podhajský.

TJ Sokol Ústí: Bernkopf (Zeman) – Černotský, Zima, Smolka, Bagar (20. Ševčík) – Skácel (72. Kočnar), Plesník, Škorňa, Pat. Sencovici – Šigut, Škařupa. Trenér: Zdeněk Hoffmann.

1. HFK Olomouc B: Stejskal – Grézl, Drmola, Zbraněk, Smrček – Blažkovský (60. Šuba), Jíša, Klobáska, Fukan – Vaida, Kopečný (60. Manina). Trenér: Roman Sedláček.

JAN ROTREKL