„Přijeli jsme s jedenácti hráči, z toho s pěti z béčka. To prostě na takového soupeře, jako je Přerov, nemůže stačit. Chtěli jsme hrát zezadu, že bychom zkusili uhrát třeba nulu, ale bohužel, dostali jsme rychlý gól, pak druhý. Máme zraněné, navíc dva hráči dohrávali napůl zranění. Opravdu jsem tady s výsledkem nepočítal,“ přiznal trenér Dubicka Milan Schmidt.

Hra jeho týmu se tak rychle sesypala jako domeček z karet. Kanonádu Přerova nastartoval dvěma góly Tomáš Chuda, pak už to uvolněným domácím šlo jako po másle. Dle našich informací dokonce v ligové soutěži naposledy nasázela Viktorka šest branek 28. dubna 2012, kdy doma v divizní skupině D rozdrtila tým Bohunice 6:1.

„Nepamatuji, že bychom někdy v poslední době dali šest gólů. Já jsem se toho zápasu obával, protože nám chybělo asi sedm hráčů. Ale sestava se ukázala jako kvalitní. Kluci hráli i za rozhodnutého stavu. Jsem spokojený, máme tři body, naše výkonnost má vzrůstající tendenci. Doufám, že to do konce podzimu ještě potvrdíme,“ byl spokojen kouč Viktorie Richard Švehlík.

1. FC Viktorie Přerov – FC Dubicko 6:0 (2:0)

Branky: 11., 22. a 87. T. Chuda, 49. Bubeník, 55. a 59. Blažkovský.
Rozhodčí: Dorušák – Bartuněk, Heger. Diváci: 100.

Přerov: R. Jemelka – Grečmal, Bogdaň, Václavíček, Bubeník – P. Horák, Bielko, Zimčík, T. Chuda – Blažkovský, Plášek. Trenér: Richard Švehlík.
Dubicko: Urbánek – Krejčí, Burian, Demeter, Pur – Pinkava – Němec, Malinovský, Kopa, Malínek – Bartošík. Trenér: Milan Schmidt.