1. LIGA

2. kolo: Zippo Vinary – Sibom R. Lýsky 1:2, FC Travex – SK Tučín 4:0, Sokol Buk – Líňa Team 4:2, FC Kafki – Rot. Kedluben 4:3, Ultras – FC Hrkotka 2:3, NNC Levis – Mash 0:1, S.A.D. Haná – AC Hrot (odloženo).

1. FC Hrkotka 3 3 0 0 13:4 9
2. FC Kafki 3 3 0 0 8:4 9
3. Sokol Buk 3 2 1 0 8:5 7
4. Mash 3 2 0 1 13:9 6
5. FC Travex 3 2 0 1 7:3 6
6. Sibom R. Lýsky 3 2 0 1 6:4 6
7. AC Hrot 2 1 0 1 13:13 3
8. NNC Levis 3 1 0 2 3:5 3
9. Ultras 3 1 0 2 10:18 3
10. S.A.D. Haná 1 0 1 0 0:0 1
11. Rot. Kedluben 3 0 1 2 6:9 1
12. SK Tučín 3 0 1 2 2:8 1
13. Líňa Team 2 0 0 2 2:5 0
14. Zippo Vinary 3 0 0 3 4:8 0

2. LIGA

3. kolo: SC Gunners – FC Slza 3:2, Golem team – SK Čekyně 2:7, IFK Vinary – Majetin Lions 6:2, SK Hradčany – FC Grymov 4:1, STS Chvojkovice Brod – PDHT Luková 0:0, 1.FC Kozel – Sokol Rokytnice 1:5, Euro team – SC Nealko 3:1. Dohrávka: FC Slza – SK Čekyně 1:6.

1. SK Hradčany 3 2 1 0 10:6 7
2. SK Čekyně 2 2 0 0 13:3 6
3. SC Gunners 2 2 0 0 6:4 6
4. STS Chojk. Brod 3 1 2 0 5:4 5
5. IFK Vinary 3 1 1 1 9:6 4
6. Euro team 2 1 1 0 4:2 4
7. Sokol Rokytnice 2 1 0 1 7:4 3
8. Golem team 2 1 0 1 5:8 3
9. Majetín Lions 2 1 0 1 5:8 3
10. FC Grymov 2 1 0 1 3:5 3
11. PDHT Luková 3 0 2 1 3:4 2
12. SC Nealko 3 0 1 2 9:12 1
13. FC Slza 2 0 0 2 3:6 0
14. 1.FC Kozel 2 0 0 2 3:8 0

3. LIGA

2. kolo: FC Travič – Klokani 10:1, Herna GAMA – 1.AC Kokoráček 3:2, Císařov Devils – FC Langsam 2:2, FC Brodek – SSC Namoli 1:0, Hell Kozel – Béďa team 2:2, P.P.B. Pivárium – FC Křtomil 1:4, Internazionale – Skalka 04 (odloženo).

4. LIGA

2. kolo: Komerční banka – XXXL 3:2, Komando Osek – Ludva Říkovice 3:2, FC Discavery – SK Bochoř 4:1, Jednota Kokory – P.K. Prosenice 2:2, FC Dragons – FC Veslo 3:1, FC Radvanice – Třetí housle 1:2, Dněpro – FC Bufo (odloženo).

5. LIGA

2. kolo: Mana team – City Citov 0:2, OCP Želátovice – Ekeke rórky 4:0, MFK Zábeška – Kanci Citov 0:6, Koma Eska – FC Titanic 4:1, Active team – El Notorico 8:2, SKÚ – FC Barrsa 3:4, FC Lahvátor – Mamuti 2:3.

6. LIGA

2. kolo: FC Stock – Body zdarma 6:2, Comworld Tov. – FC Fénix 2:1, Sen – Young Boys 6:5, Drýmtým – 1.FC Podolí 3:1, Real Luková – Beer 0:1, FC Citov – FC Henčlov 2:0, SDÚ – Inter Vepřov 9:0.