V turnaji změřila sportovní síly a um fotbalová družstva hrající systémem každý s každým v utkáních na jedenkrát dvacet minut. Do turnaje se přihlásila družstva z krajského přeboru a krajské soutěže: Spartak Lipník nad Bečvou, FC Nové Sady, FK Viktorie Přerov a FK Želatovice. Pořadatelem turnaje byl také osloven fotbalový kroužek při Základní škole U Tenisu v Přerově, který se stal od svého druhého zápasu černým koněm turnaje.

Po třech na sebe navazujících výhrách obsadil v turnaji druhé místo, a v pořadí za sebou zanechal výkonnostní fotbalové mládežnické týmy. Třetí pozici obsadil Spartak Lipník, čtvrté bylo družstvo Nových Sadů a pátí skončili fotbalisté z Želatovic. Vítězem turnaje se stal pořádající mančaft FK Viktorie Přerov, které nenašel přemožitele s počtem 12 bodů a skórem 21:2.

Pořadatelem turnaje byl vyhlášen nejlepším střelcem Ondřej Havlíček, který zatížil konto soupeřů sedmi brankami.

„Děkujeme týmům za účast a přejeme mladým fotbalistům a trenérům pevné zdraví a nespočet fotbalových sportovních zážitků v roce 2010,“ řekli po ukončení turnaje jeho dva pořadatelé Vlastimil Bouchalík a Otto Herman.