Po týdenní pauze se muži Viktorie tentokrát představili v Lověšicích, kde zvítězili 1:3 a drží tak krok s čelem tabulky okresní soutěže, i když mají jeden zápas k dobru.

O poznání hůře jsou na tom starší dorostenci, kteří se v krajském přeboru trápí od začátku jara. Tentokrát doma hostili předposlední Kralice a místo aby se od svého pronásledovatele bodově odpoutali, prohráli 1:4 a nechali si soupeře dotáhnout v tabulce na jeden bod.

Mladší dorostenci už se svým soupeřem tolik problémů neměli a rozdrtili jej rozdílem třídy 7:1. V tabulce si tak stále drží páté místo s minimálním odstupem na třetí příčku.

Žákovská družstva v neděli odjela k zápasům krajského přeboru do Lipníku nad Bečvou. Starší sehráli se svým hostitelem velice vyrovnané utkání, ve kterém nakonec podlehli nejtěsnějším rozdílem 1:0.

V kategorii mladších žáků přineslo utkání o mnoho více branek a bylo se na co dívat. Viktoriáni už prohrávali 2:0, ale zabojovali, utkání otočili a dovedli do vítězného konce 3:4. Ve svých tabulkách oba týmy zůstávají na desátých příčkách s velkým odstupem na poslední místo.

V sobotu hostí muži od 16.30 hodin Polkovice a dorostenci zajíždějí ke svým utkáním do Čechovic. Žáci přivítají v sobotu od 9 hodin družstva Černovíru. Svoji soutěž rozehrají přípravky mladší, které na domácí půdě v neděli od 9 hodin pořádají první turnaj finálové skupiny okresního přeboru. (bh)

Přerovský deník|Propagujte i svojí stránku