Na tomto turnaji se poprvé představili v nových dresech, které vyhráli v OFS Přerov a ihned je pokřtili dalším prvenstvím. Úvodním soupeřem jim byl FK San-JV Šumperk.

Po počátečním oťukávání se Viktoriáni začali více prosazovat, nejdříve kombinačně a potom i střelecky. Svého prvního protivníka nešetřili a zvítězili v poměru 5:0.

Druhým soupeřem byl SK Hranice, který betonoval hru před svým brankovištěm a snažil se nedostat gól. To se mu i přes neustálé ataky podařilo a zápas skončil bezgólovou remízou.

Svou střeleckou chuť si přerovští zpravili s Novými Sady, které rozstříleli 8:0. I v dalším zápase s FKM Konice opět jasně dominovali a po pětigólovém vedení trochu zvolnili tempo. Toho soupeř využil a zkorigoval výsledek na konečných 5:1.

Také v posledním zápase s TJ Jeseník Viktorie brzy získala čtyřgólový náskok. Ten nakonec stačil a soupeř pouze dvěma góly snížil stav na 4:2. A mohlo se slavit, poněvadž tento výsledek jim zajistil prvenství, i když se hrály ještě další dva zápasy.

Celkové vítězství bylo ještě korunováno cenou pro nejlepšího střelce finálového turnaje, kterou získal Jan Dýčka. Po spanilé jízdě, jež tento mladý tým celou sezonu předváděl, je škoda, že celorepublikové finále, které se pravidelně pro vítěze krajů koná, bylo z finančních důvodů zrušeno.

Celkové pořadí v kraji: 1. FK Viktorie Přerov, 2. SK Hranice, 3. San-JV Šumperk, 4. FKM Konice, 5. TJ Jeseník a 6. FK Nové Sady.

(rg)