Spartak VTJ Lipník nad Bečvou – FC Hněvotín 2:2 (1:1)

Domácí hráči si důležitost zápasu uvědomovali a v první půli předváděli pohledný fotbal. Hněvotín se představil jako kompaktní tým vycházející ze zabezpečené obrany. Jako první otevřel skóre Lipník, když po samostatné akci z pravé strany Zavadil prostřelil gólmana Běhalíka. To běžela 22. minuta. Netrvalo však dlouho a Hněvotín ve 35. minutě srovnal krok zásluhou přesné hlavičky Šulce. Posledních deset minut první půle Spartak soupeře nepustil za půlku, ale z tlaku nic nevytěžil.

Po příchodu z kabin byli lepší hosté. Lipník jakoby odešel a k rozhýbání jeho hry nepomohla ani dvě střídání. Naopak soupeř udeřil podruhé po hrubé chybě obrany zásluhou Fabiánka v 58. minutě – 1:2. Ani to však nebylo pro domácí impulsem ke zlepšení. Vázly přihrávky i souhra zálohy s útokem. Když už se zdálo, že si Hněvotín odveze všechny body, opřel se do míče Merta a k radosti lipnických fandů rozvlnil síť.

„S předvedenou hrou nemůžeme byt spokojeni, ale co mě potěšilo, byla ta skutečnost, že jsme do poslední minuty bojovali a nakonec i šťastně vyrovnali. Musím však uznat, že Hněvotín působil fotbalovějším dojmem,“ řekl k utkání vedoucí družstva Lipníku Jakub Čermák, který pro tento zápas na lavičce nahradil nemocného trenéra Kurfürsta.

Branky: 22. Zavadil, 90. Merta – 35. Šulc, 58. Fabiánek
Sestava Spartak VTJ Lipník nad Bečvou: Négyesi – Baran, Merta, Dudík, Šebesta – Zavadil, Srovnal, Lošťák (59. T. Janíček), Bonk (67. Šmíd) – Stískal, Simon.