Hned první poločas přišel se třemi brankami. Úvodní radost měli hosté, když v pětadvacáté minutě poslal Pola z půlky míč na křídlo. Kralický gólman se ale nedomluvil s obránci a Heger uklidil míč do odkryté brány. Domácí se dokázali z úvodního neúspěchu rychle otřepat a do pěti minut srovnali na 1:1. Petrásek se sám vydal do předu, z levé strany se dostal do šestnáctky a překonal gólmana. Do konce první poloviny se ale Kozlovičtí ještě jednou prosadili. Jan Dohnal vystřelil na bránu, jeho střela se šťastně odrazila od stopera za Krejčího záda. A tak první půle skončila 2:1 pro Kozlovice.

Po změně stran pokračovala nadvláda domácích v držení míče. Pokoušeli se i o útočnou hru, ale veškeré jejich snažení ztroskotalo ještě před šestnáctkou. V sedmdesáté třetí minutě sáhl kozlovický kouč Martínek po střídání a na trávníku se objevil Stokláska. Ten se mu za to odvděčil hned v následující minutě, když vyskočil ze všech hráčů nejvýše a hlavou uklidil míč do kralické brány. Za stavu 3:1 museli domácí otevřít hru ještě více, což hostům vyhovovalo a několikrát se pustili do nebezpečných protiútoků. Nikdo už ale nedokázal skórovat a tak utkání skončilo vítězstvím Kozlovic.

„Jsem samozřejmě spokojený s výsledkem zápasu, ale nemohu být spokojený s naší hrou. Ujali jsme se sice brzo vedení 1.0, ale Kralice nás přehrávaly a prakticky hned dorovnaly. My jsme zbytečně ztráceli. Jsme rád, že jsme dokázali využít naše šance a vyhrát. Příležitostí dát gól nebylo mnoho, většina našich brejků skončila u šestnáctky. Další vyloženou šanci jsme si nevytvořili," popisoval zápas kouč Kozlovic Tomáš Martínek a neopomněl ani na soupeřovu hru: „Kralice hodně nakopávaly za naši obranu, což nám dělalo určité problémy. Ale ani domácí se nedostávali do vyložených šancí. Rozhodně byli lepší v držení míče."

„Tento zápas se mi hodnotí těžko, protože jsme byli lepším týmem. Porážka byla nezasloužená, i když jsme si ji vlastně zasloužili individuálními chybami. Dvě ze tří branek byly napůl vlastní, což nás stálo další cenné body. V druhé polovině jsme sice zvýšili svůj tlak, ale žádnou šanci jsme neproměnili. Kozlovice navíc využily otevření hry a zvýšily na 3:1. Tato porážka mě hodně mrzí," posteskl si kouč Kralic Petr Gottwald.

Kralice – Kozlovice 1:3 (1:2)

Branky: 30. Petráš. – 25. Heger, 35. Dohnal, 74. Stokláska. ŽK.: Král Mar., Kaďurek, Střelec, Zezula.

Kozlovice: Mánek – Střelec, Král Mar., Král Mich., Petráš – Kaďourek (73. Stoklasa), Pola, Tončík, Heger – Dohnal J. (79. Řehák), Zezula (86. Matula). Trenér: Tomáš Martínek.

Kralice: Krejčí – Neoral, Martinka, Dočkal, Jamrich (85. Novotný) – Valtr, Nečas, Petrásek, Cibulka (78. Chvojka) – Bošek (46. Kopečný), Lehký. Trenér: Petr Gottwald.