Krajský přebor na VIDEU! Podívejte se na sestřihy 9. kola

Regionální Deník vám ve spolupráci s Krajským fotbalovým svazem v Olomouci přináší exkluzivně záznamy fotbalových bitev Krajského přeboru. Podívejte se na sestřihy utkání 9. kola.

6.10.2017

Krajský přebor na videuFoto: DENÍK

Dolany - Hněvotín 5:0 (2:0)

V okresním derby týmů ze spodní části tabulky se zrodil jasný výsledek. Dolany si partii dobře rozehrály už v prvním poločase a brzy po pauze Liška zvyšoval už na 3:0. V závěru ještě domácí přidali Hněvotínu dvě branky a Martin Liška se mohl těšit z hattricku.

Lutín - 1. HFK Olomouc B 1:0 (0:0)

Souboj prvního HFK B s druhým Lutínem ovlivnila červená karta pro Tilkeridise, více než poločas pak hráli hosté v oslabení. Domácí Lutín tak měl řadu příležitostí, které se ale nepodařilo Sigmě proměnit. Naopak v závěru ještě dvakrát zahrozili mladicí z olomoucké rezervy, nakonec ale lutínský střelec Tomáš Los rozradostnil svůj tým a fanoušky vítězným gólem v 89. minutě.

Medlov - Všechovice 2:0 (1:0)

Medlov přestál proti Všechovicím úvodní náznaky šancí a šel do vedení, když se v předbrankovém prostoru uplatnil Karel Kuchta. Všechovice dál hrozily a vytvářely si příležitosti k vyrovnání, ale domácí přidali pojistku a přestáli i další šance hostů s čistým kontem.

Velké Losiny - Zábřeh 1:0 (0:0)

Ve Velkých Losinách přivítali Zábřeh a na gól se čekalo až takřka do závěrečné dvacetiminutovky. Hosté předtím hrozili spíše z protiútoků, nakonec se ale útočná akce podařila Velkým Losinám, jediná branka rozhodla o dalším plném zisku a setrvání ve skupině vedoucích týmů soutěže.

Želatovice - Černovír 1:4 (0:2)

Tři body si ze Želatovic odvezli fotbalisté Černovíra. Domácím se nepodařilo uhlídat olomoucký mančaft při standardkách a i když Želatovice po pauze snížily na 1:2, Černovír opět odskočil a od šedesáté minuty úspěšně hájil tříbrankový náskok.

Kralice na Hané - Přerov 1:0 (0:0) Pen: 5:4

Duel Kralic na Hané s Přerovem branku během devadesáti minut nenabídl a tak došlo na pokutové kopy, v nich bylo hned několik střelců neúspěšných a nakonec se radovali z bodu navíc domácí hráči z Prostějovska.

Dubicko - Rapotín 3:0 (2:0)

Fotbalistům Dubicka se podařilo coby nováčkovi poprvé bodovat v sezoně naplno. Proti Rapotínu hráli dlouho přesilovku, když hostující hráč zastavil míč směřující do branky rukou a viděl červenou kartu. Z následné penalty domácí otevřeli skóre, které do pauzy ještě navýšili a tři body už si dokázali v Dubicku pohlídat.

Dohrávka 7. kola

Všechovice – 1. HFK Olomouc B 1:2 (1:2)

Cenné tři body vybojovali na hřišti Všechovic hráči B-týmu třetiligového HFK. Už v první půli se Olomoučanům podařilo dvakrát skórovat, domácí však také reagovali gólem. Druhá část zápasu přinesla spíše šance hostů, kteří si výhru už nenechali vzít.

Autor: Stanislav Heloňa

6.10.2017 VSTUP DO DISKUSE

Voliči z některých okrsků v Přerově zamíří k urnám jinam

Řidič se zranil při nehodě, do auta ještě narazil cyklista

Cena povinného ručení plíživě stoupá. Pojišťovny na něm tratí

Povinné ručení by mělo podražit. Důvod je prostý, už delší dobu nevydělává a pojišťovny na něm navíc tratí. Kdo zdražení pocítí nejvíce a kdy k němu vlastně dojde, vysvětluje Zbyněk Kuběj, analytik neživotního pojištění Partners.

Derby opět ovládl Přerov. Výhru hostů řídil oslavenec Plášek

Derby Přerov umí. I druhé vzájemné utkání Zubrů s prostějovskými Jestřáby přineslo výhru Přerovanů. Ti měli po většinu duelu navrch a nakonec si z Prostějova odvezli tři body za výhru 2:1. U obou gólů Přerova asistoval veterán Plášek, který v den utkání slavil 44. narozeniny.

Lídr ODS Michal Zácha odpovídal ON-LINE

Bývalý náměstek primátora Přerova, současný předseda kontrolního výboru přerovského zastupitelstva, otec tří dětí, sportovec, trenér fotbalových nadějí v Kozlovicích a nyní i jednička kandidátky občanských demokratů pro říjnové parlamentní volby v Olomouckém kraji.

Superdebata Deníku: ptejte se Babiše a dalších lídrů

Pokud chcete ještě něco vědět před volbami od kandidujících stran, máte šanci se zeptat právě teď. Deník ji vašim jménem položí už ve čtvrtek 19. října, tedy den před parlamentními volbami, desítce lídrů politických stran při závěrečné předvolební debatě v sídle listu.